şükela:  tümü | bugün
  • gizemini koruyan olaydır. yaz güneşinin altında burka giymeye benzetiyorum.

eller şıpır şıpır ter içinde kalıyordur, korku filmi sahnesi gibi, düşününce bile karnıma ağrılar giriyor.
    neyse ki mobil cihazlar var da, bu ihtimali düşünerek rahatlıyorum.

ayrıca rgb'li mouse pad diye de bir zımbırtı çıkarmışlar, pavyon'dan hallice mood katıyor ortama güya.

mouse pad hakkında sözlükten bazı yorumlar;
    - masa bitince hiç bir işe yaramayan cisim.
    - fare şiltesi
    - fare orkidi
    katılmamak elde değil gerçekten.

mouse pad kullanan kişilerin ailesine sabır, kendilerine acil şifalar diliyorum.
  • faresini verimli bir şekilde kullanmak istiyordur. ne yapsın adam bilmem kaç bin dpi değerindeki fareyi a4 kağıt üzerinde kullanacak hali yoktu herhalde.
  • (bkz: gamer)
  • bilgisayarini kullandigi masa cam olabilir.
  • fareyi rahat hareket ettirebilmek için kullanıyor olabilir miyiz? hani ofisteyizdir istediğimiz kalitede bir fare alıp kullanamıyor, şirketin verdiğine razı geliyoruzdur.
  • ileride karpal tünel sendromu yaşamamak için bilek destekli mouse pad kullanıyordur.
  • pahalı mouse in hakkını veriyordur. 3000dpi lık mouse u masada mı ziyan edelim amk kekosu. mouse pad üzerinde daha rahat hareket eder. ayrıca mouse pad olmadığında bilekler masaya direk yapışır terden.

ayrıca 30 liralık mouse ve promosyon mouse pad kullanan adama da saygım var lakin gidip logitech veya razer in oyuncu mouse ile gamer mouse pad kullanmak ayrı bir olay. ister fps oyna ister internette surf yap. fark yaratan bişey.
  • başlık olsun diye açılmış bir başlık.
    mouse padin bir tercih olması kullanım alışkanlıkları ile alakalıdır.
    oyun oynuyorsanız mouse pad aynen mouse gibi önemli bir ekipmandır. hatta razer gibi mouse ürünlerini kullanılan mouse padine göre kalibre etmelisinizdir ki tam verim alınabilsin.
  • bilgisayarın yanında verilmiş olması. gayet yeterli bi sebep.*