şükela:  tümü | bugün
  • bu yer antalya'da falezlerde..

bir arkadasimin feyzbukunda paylastigi resimden isimini ogrendim.
    yeri dedeman ile adonis arasindaki o parkin arasinda. assagiya asansorle iniyorsun.

hafta sonunu bilmiyorum ama hafta ici hic magonun olmadigi (bir kere sarhos bir rus vardi, dombili gibi tramplenden atlayip duruyordu suya) gayet duzgun insanlarin denize girdigi bir yer.

suyunun tam girisinde soguk su var. ınsani urpertiyor. ıyi de oluyor.
    cok guzel bir denizi var. derin. ayagin ilk girdigin andan itibaren yere dokunmuyor.
    ben bizim 14 aylik veledi simitle soktum. sabahleri klasik antalya dalga yok..

ben yedigim yemekleri begendim. fiyatlari son derece mantikli. giris ucreti var ama ucretin icinde bir adet icki dahil. monudeki herhangi bir seyi secebiliyorsun.
    en cok muzik secimi begendim. sahibi ya da isletmecisi frankofon olabilir. yine de muzik secimi ile insan kendini nice de hissedebiliyor.

begenmedigim hosuma gitmeyen bir hatasinin gormedim ki bik bik her halta kulp bulurum ben..

*.. ınsallah duzgun kalir..

web sitesi..selametle insallah
  • antalya'nin en nezih sahil isletmelerinden birisidir.

bu yaz sezonu itibariyle giris fiyati 25 lira ve bunun icerisine bir adet alkollu ya da alkolsüz icecek ikram. bunun haricinde size buz gibi karpuz ikram ediyorlar, her gün yapilan bir sey oldugunu düsünmesem de ufak ikramlar önemlidir. müzikleri genellikle ibiza beach house tadinda isteyeni hareketlendiren ama kafa dinlemenize de engel olmayan soundlardan olusuyor.

bana kendini en cok sevdiren özelligi de suyun üzerinde 2 tane hamaklari olmasidir.
  • antalya da denize girmekten tek keyif aldığım yerdir. en son 30 tl olmuştu girişi. şimdi ise belediye almış ve 10 tl gibi güzel bir fiyatlandırma yapmışlar. eskiden hamak vardı denizin içinde, çok keyifli olurdu. bayram dolayısıyla mı bilmiyorum sabah gitmezseniz sonra yer bulamıyorsunuz. antalya’yı özleyeceğim aklıma gelmezdi. yine antalya’da yaşayacak olsam, yine dedeman da otururdum.
  • benim favorim erenkuş daha iyi, movida çok kalabalık, çok yeşillenen insan var:) ne güzel oldu, mafyabari değil artık plajlar, şezlong almasanda denize gir çık, çay 2 tl , içecekler market fiyatına, muratpaşa belediyesi muhteşem