şükela:  tümü | bugün soru sor
241 entry daha
 • 4. sezonu* ile yakında geri dönüş yapacak dizi. tabi ki çok sevinçliyim, çünkü rodrigo'yu izlemek her zaman büyük keyif veriyor. kendisi bu sıkıcı hayatıma ilham kaynağı olabilecek biri.

  --- spoiler olabilir ---

  kendinden bekleneni değil, kendi istediğini güzelleştirerek yapma çabalarını takdir etmemek elde değil. haylay ile olan ilişkileri de hep beklenmedik oldu. yani tamam hadi hoşlandın, hemen birleşin tarzında değil de herkesin sürekli kendi yolunu seçtiği ve yeni deneyimler yaşadığı bir ilişki oldu hep. kimse kimseyi sıkmadı, boğmadı, doğasını tanımak için yeni yollar açtı. o yüzden ikisini de sevdim. sadece haylay'ın bazen mala bağlayan tavırları biraz itici ama kendisine yakışıyor yine de.

  bunun haricinde orkestra elemanlarının da hayatlarından kesitler sunuldu, kim beklerdi ki hepsi böyle çatlak olsun ama izlemek güzel. iyi müzisyenlerin, sıradan insanların çektiği sıkıntıları izlemek, onlarla aramızda bağ kurmak keyifli.

  4.sezon fragmanında görüldüğü üzere kadın karakterin olayı biraz nodame cantabile havasına giriyor gibi geliyor. yani haylay biraz nodame'ye benziyor. sanırım ufaktan ufaktan şefliğe yönelmesi bu çağrışımı yaptı bende. ayrıca rodrigo'yla ilişkileri de kendi düzenlerini buluyor gibi, bunun diziye yapacağı katkıyı merak ediyorum.

  oturun izleyin, güzel müziklerin ve güzel insanların keyfini çıkarın.

  --- spoiler olabilir ---
40 entry daha