298 entry daha
  • bugün geçmeyen kulak çınlaması ve baş ağrısı sebebiyle beyin için olanını ilk defa deneyimlediğim tabut şeysi.

burada 13 sayfa boyunca yazılan şeyleri tekrarlamayacağım ama, klostrofobisi ya da anksiyetesi olan insanların girerken psikolojik olarak iyi hazırlanması gerekiyor. ben hiç bir şey okumadan, gürültüden vs. habersiz ve sakin bir şekilde girdim ama ilk 30 saniyede nabzım 130-140'a fırladı eminim. çünkü personel hanımefendi ben fırına verilirken sadece "yüksek ses duyabilirsin" dedi ve 5-6 dakika süreceğini söyledi biz de tamam dedik girdik ama..biri iş makinasıyla kabini deliyor, iki saniye sonra hastanenin bütün alarmları çalıyor, sonra bir beş saniye silahlar patlıyor... kulak çınlaması diye gittik aq insan bize de bir kulaklık verir, bir panik butonu verir. zaten dar ve kıpırdayamıyorsun, yemin ederim bi noktada kabini tekmeleyecektim.

neyse ki 2-3 dakika sonra kendimi toparladım, zaten sesler tekrara düşünce alışıyorsunuz, başka şeyler düşünmek de iyi geliyor. ama herkes bu şekilde telkin edemeyebilir. bilinçli şekilde girilirse atla deve bir işlem değil, ikinci defa girsem uyuyakalırım dedim hatta ben swh.
102 entry daha
hesabın var mı? giriş yap