şükela:  tümü | bugün soru sor
158 entry daha
 • 2 gün önce bel ağrısı sebebiyle mr çektirdim. sadece 15 dakika sürdü, burada abartılan gibi zor falan değil. zaten içine girdiğiniz cihazın arka tarafı açık, yani tabut gibi kapalı vs değil.

  ses için kulaklık verildi, evet biraz sesli bir cihaz ama öyle rahatsız edici değil. gözlerimi kapatayım mı dedim, gerek yok dediler. yinede genelde kapalı tutmayı tercih ettim, cihaz ile yüz aranızdaki mesafe yaklaşık 30cm var.

  içeri girerken tüm metal eşyaları oda da çıkarıyorsunuz, üstümde tişört ve pantolon ile mr odasına geçtim, ayakkabılarımı da orada çıkardım. pantolonumda metal düğme var dedim. mr da görevli kız, bana bir çarşaf verdi ve pantolonunuzu diz altına kadar sıyırın ve örtünün hazırlanın diyerek mr odasından çıktı.

  panik yapmamanız için pompa şeklinde bir panik butonu verildi, gerekirse buna basarsınız dediler.

  ben kartal-kızılayda mr çektirdim, ücreti 180 lira. sanırım vücutta bölgesel olarak fiyatta bir fark yok , mr çektireceğim ücreti ne kadar dediğimde direkt 180 lira dediler.

  sonuç olarak; korkutucu ve rahatsız edici bir durumu yok.
 • ta ta ta ta ta ta vi vi vi vi vi vi vi vi korkorkorkorkorkorkor kuuuuaaav kuaaav kuaaaav paaaars paaaarss paaars fatapis fatapis fataip seslerini dinlemektir.
 • mistır çektirmek diye okununca bambaşka alemlere götüren söz öbeği. burada çektirmek soyadı halinde bir de.
 • imperial march dinlediğinizi varsayın. müziğin ritmine kapılıp kıpırdamayın tabi.

  vücudunuz kanserojen x ışığına maruz kalmadan manyetik alan altında polarize oldu ne güzel değil mi?