şükela:  tümü | bugün
 • eddie murphy'i dram rolünde izlediğimiz, bir aşçının hikayesinin anlatıldığı film.

  http://www.imdb.com/title/tt4196848/
 • gercekle baglantisinin fazlasiyla kurgu oldugunu dusundugum orta karar film.

  kotu film diil, ama hikayeyi izleyiciye gecirme anlaminda bir the intouchables da degil.
  susan mcmartin adinda bi ablanin kendi hayatina ait bir hikayeyi anlattigi filmmis.
  http://susanmcmartin.com/

  lakin o ablanin hikayeyi anlattigi sekilde olduguna pek de inanamadim ben.. ama film kotu diil. imdb notuyla 6.5 tan 7.
 • iyi geldi izlemek. gerçek hayattan bir hikaye olduğunu bilmek daha güzel kıldı. güzel ve sakin bir akşam için mükemmel. biraz yemek , biraz dram , biraz umut biraz hayat .

  eddie murphy yi izlemeyi özlemişim. güzel iş. ( 8 / 10 )
 • bruce beresford'un yönettiği drama. natascha mcelhone'i görmek güzeldi, onun dışında ortalama bir filmdi der geçerim.

  --- spoiler ---

  ilk yarısında charlie genç kızlığa erdiğinde hep mr. church - marie - charlie türünden bir aşk üçgeni bekledim, olmadı. sonra charlie'nin mr. church'e aşık olmasını bekledim, o da olmadı. her şey saygı sevgi çerçevesinde ilerledi arkadaş, ne sıkıcı bir filmdi yahu.
  --- spoiler ---
 • giriş gelişme sonuç şeklinde ilerlememesine rağmen, ahenk içinde başlayıp başlangıcının peşine ahenk içinde takılan film. sinemasever doğası gereği bir final beklese de onun yerine güzel bir kesit buluyor. böyle ilgi çekici bir karakteri de eddie murphy'den izlemek şükela oluyor.
 • başrolünü eddie murphy'nin oynadığı yönetmenliğini bruce beresford yaptığı 2016 yapımı film. aslında eddie ye drama filmlerinde hiç alışık değiliz. fakat hakkını vermiş. hatta son 2-3 ay içerisinde izlediğim en iyi film. gözlerim doldu akşam akşam. kesinlikle izlenmeli...

  --- spoiler ---

  yakın birisini kaybettiğinizde diğer insanlar size garip davranırlar. ölen kişinin dışında her şeyden bahsedenler vardır. sadece ölen kişi hakkında konuşanlar vardır. sizi teselli edip mutlu etmeye çalışanlar ve ağlamanıza sebep olanlar vardır. birde hiçbir şey söylemeyenler olur. çünkü buna mecbur değillerdir.
  --- spoiler ---
 • ana fikir olarak, "iyilik eden iyilik bulur " temalı film.
  --- spoiler ---

  mr church ün kanser hastası ablaya 6 aylık ücret karşılığı bakması ve ablanın öldürmeyen allah öldürmüyor diyip 6 yıl yaşaması sonucunda mr church ün ablaya ve çoçuğuna sahip çıkmasını sonrasında da ablanın kızının da adam yaşlandığında ona sahip çıkmasını , yalnız olan mr church e aile olmasını anlatıyor film.
  --- spoiler ---

  gayet yumuşak ve keyifle izlenesi dingin bir hikayeye sahip film.
 • başlıca rollerini eddie murphy, britt robertson ve natascha mcelhone'in paylaştığı ve bruce beresford'un yönettiği 2016 yılı yapımı amerikan filmi. film, küçük bir kız çocuğunun bir sabah uyandığında mutfakta yemek pişiren ve sırlarla dolu zenci adamla karşılaşmasıyla başlıyor. çok az ömrü kalan kanser hastası annesinin ölen sevgilisinin vasiyeti üzerine evde çalışmaya başlayan aşçımız ve küçük kız arasındaki zaman içinde gelişen dostluğun hikayesini anlatan filmimiz, oldukça ağır temposu ve başlangıçta yarattığı beklentiyi karşılamamasına rağmen orta halli seyirlik..
 • --- spoiler ---

  hoş
  --- spoiler ---film ilginç bir şekilde izleyiciyi sıkmıyor. her an herşey olabilecekmiş gibi bir havası var ama filmin sonuna kadar hiçbirşey olmuyor. hala bekliyorum birşeyler olabilir diye ama yok... yine de sıkıcı değil... çok boş kalınca izlenebilecek duygusal bir film. ..