• eskişehir'de yeni açılan steakçi. fiyatlar istanbul'daki abilerine göre oldukça uygun. hizmet de yeterince iyi.

tek eksiği alkolün olmaması. alkol de olsa tadından yenmezdi.
  • eskişehir'de eti güzel pişiren nadide mekanlardan bir tanesi. ama alkol olmamasından dolayı pidecideymişsiniz hissi uyandırabiliyor. alkollü alternatifi için: (bkz: antricot bistro)
  • kalitesi günden güne düşen mekandır. son üç ay içerisinde 3 kez uğradım. ilk seferde hayran kaldım her şey çok güzeldi. sonraki ziyaretlerimde ya et çok kötüydü, ya salata vasattı ya da ekmekleri taze pişirmek yerine ellerinde kalan ekmekleri mikrodalgada ısıtıp getirmişlerdi. bir tarafları ıslakken bir tarafları taş gibi sertti. üzüldüm açıkçası. halbuki ilk intiba harikaydı.
  • bugün kız arkadaşımla gittiğimiz çağımızın yıldızı lüks tüketim sektörünün bir üyesi steakhouse'dur.

mekanda ilgi,güleryüz ve lezzet açısından aradığınızı bulabilirsiniz.fiyat olarak da muadillerine göre uygun.
    eskişehir'de bir nusr-et havası yaratıyor.

tek beğenmediğim yanı,garsonların ikram edilen çorbamdan bir yudum aldıktan sonra alelacele önümden almasıdır.

eskişehir'de gidilebilecek bir mekandır.
    tereyağda lokum et tavsiyemdir.
  • ak parti eskişehir milletvekili harun karacan'ın sahibi olduğu restoran.
  • sahibi erzincanlı birisiydi diye hatırlıyorum. kapandı maalesef pandemi vs direnemedi. eskişehirdeki en iyi steakhouse idi. yazık oldu.
  • eskişehir'deki en iyi steakhouse buydu bence.serpme kahvaltısı bir harikaydı.etleri harikaydı.hele o sosisleri başka bir yerle karşılaştırılamayacak derecede iyiydi.pandemi neredeyse başlar başlamaz kapandı.önünden her geçişimizde umutla baktım açılmış mı diye ama ne yazık ki açılmadı.o sosislerden bir daha nerede bulunur ki artık :(
  • sen baskaydin mr flank ama bitti. yerine de bir sey acilmadi. bir umut geri doner mi acaba?
hesabın var mı? giriş yap