şükela:  tümü | bugün
  • ...
  • bi bitki çayıyla bi cold brew kahveye 30 tl ödediğim mekan. tekrar gitmeyi düşünmüyorum. çiçekleri çok güzel karıştırmışsınız gerçekten bu kadar "unutulmaz" bi çay içmemiştim. dekorasyon harika ama, ferah modern şık. yine de insan kazıklandığı hissinden kurtulamıyor ki 1 hafta öncenin olayı yani. böyle bi tecrübe bir de coffeetopia'da yaşadımdı. kestane haşlanamış su gibi tuhaf tadı olan bir kahve denemiştim de 20 lira mı ne ödemiştim. neyse ki artık kahve içmiyorum.

    ha bir de bitki çayını menüde görememiştim dikkatsizimdir belki benim göremeyişimdir. fiyatını bilmiyorum. kahveyi de ben sipariş vermediğim için bilmiyorum. totalde 30 tl çok ama be. allah iş rastlığı versin gençler.
  • bir şubesi de bilgi üniversitesi santral kampüsünün karşısında bulunan kaliteli coffee shop. güney amerika, avustralya ve afrika dahil olmak üzere kahvenin iyi olduğu her yerden ürün getiriyorlar. bu işin baya üzerine düşmüşler belli.
  • santral kampüsün karşısındaki şubede aynı zamanda kavurma da yapılıyormuş. baristaya "ne zaman kavrulduğunu biliyor musunuz" dedim, "bu sabah kavurdum" dedi. taze kavrulmuş, kaliteli kahveyi ucuza bulabilmek için uygun bir yer. oturmadım ama ders çalışmak için de huzurlu ve sessiz bir yere benziyordu.