• çizgi dizi dünyasının underground death metali herhalde. aşırı olma çabası, kaliteden ve estetikten uzak bir yapıt, az miktarda hayran. aynı underground death metal.

  iyi değil. youtubeda buna benzer binlerce video bulabilirim istesem. sorun gore veya aşırılık felan değil. zekice ve kaliteli olduğu sürece severim bile goreu.

  ama bu değil be güzel kardeşim. hiçbir emek yok amına koyim. çaba yok. sadece aşırılık için saçma sapan hareketler var.

  bunu beğenen rick and mortye tapar sanıyorum.

  vakit kaybı.
 • adault swim'in epey eğlenceli çizgi filmi. minik göndermeler, yarattıkları yeraltı satanist dünyası oldukça güzel olmuş. kendine has çizgileri hemen izlenince belli oluyor. ayrıca mr. pickles'ın o kadar olayda değişmeyen ifadeleri bence komik :) henüz pek tanınan bir yapım değil.
 • drawn together, south park (ilk sezonları) ve happy tree friends gangbang yaparsa ortaya ne çıkar sorusunun cevabı.

  3. sezonu yeni bitmiştir, 4. sezon onayı almıştır ama yayın tarihi henüz açıklanmamıştır.

  edit: yeni sezonu bu kasımda geliyormuş
 • ilk 3 bölüm dışında altyazısını bulamayıp fellik fellik aradığım adult swim dizisi.
 • gecenin köründe keşfettiğim beni gulmekten aglatan komik yapim.
 • bir dönemin ikonik hatunlarından brooke shieldsın da seslendirenleri arasında olduğu ekstrem çizgi yapım.

  ilk keşfettiğimde yıl 2014'tü, "böyle bir hastalık olamaz" demiştim kendi kendime. "south park meets happy tree friends meets celebrity death match meets family guy" desem yeterli olmaz ama baya bir fikir vermiş olur size.

  zaten çizgi filmi yapanlar baya baya ağır death metal fanı insanlar ve gerçek ekstrem hikayelere alışık oldukları için bu işi istedikleri şekilde kotarabildiler.

  --- spoiler ---

  mr pickles'ın hikayesindeki en hastalıklı kısımsa sahibini acayip sevip koruması, evdeki dedeye falan da normalde kötü birisi olmadığı için zarar vermemesi. buradan yola çıkıp "özünde iyi hayvan" diyemeyeceğim tabii hahaha.

  edit : eskiden 500k hit almış daha iyi ses kaliteli videosu vardı silinmiş, re post bir versiyonu var. japon bir ruh hastası elemanın yaptığı vader ın what colour is your blood fan art videosu bence tüm internet tarihinde public ortamlara yayılmış en ruh hastası çalışmadır. mr. pickles herkese -kesinlikle- uygun değil ancak bir "vegan" bölümü var, offf...

  --- spoiler ---
 • aşırı eğlenceli tam stone headlerin zevkine hitaben yapılmış.
 • boylesi ruh hastasi bir cizgiyi nasil kacirmisim. insan bazen hayret ediyor.

  --- spoiler ---

  my dear boy

  --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap