şükela:  tümü | bugün soru sor
  • seneler önce google plus yorumlarında tanıştığım, bunca yıl geçmesine rağmen iletişimimi sıkı tuttuğum güzel insan. müzik konusunda geniş bir birikimi var ki kendisiyle tanışmamıza da müzik vesile olmuştu. lordi sevmesinin yanı sıra yeni gruplara, araştırmaya da açık. siz ona bir liste verin hepsini hatmedene kadar dinler tek tek. müzik anlayışı sadece metal veya rock ile sınırlı değildir de klasik müzikten ve marşlardan da anlar bu herif. (bkz: #67598201) ama bak kardeşim bunu benim sayemde öğrenmiştin diye hatırlıyorum bir referans göstermek çok mu zor geldi (bkz: swh)

    (bkz: #67602638)
  • dolu yazan çaylak yazar. umarım kısa zamanda gerçek yazar olur.

    yazarlık editi: sonunda yazar olmuştur. kutlu olsun beyefendi!!
  • alemin hızlı delikanlısı. yazar olduğunu görür görmez kendisinden on kat daha fazla sevindim galiba. madem buraya kadar gelmişim güzelce döktüreyim huzurlarınızda:
    nickaltına giren herkesin yazar olduğu, kendisinin ise onlardan aylar sonra onaylandığı lemmy kilmister fanboyu. dev bir müzik arşivi vardı zamanında. duruyordur, hatta daha da büyümüştür muhtemelen. ne zaman hayatta olduğu bilinmez. bir bakarsınız sabaha karşı 5'te mesaj kutunuzu şenlendiriyor; başka bir zaman ise ortalarda yok. sınav arifesi yoğun stres altında farmakoloji'nin ailevi değerlerine küfürler ettiğini gördüm. extrem bir heriftir falan, kafadır, metalhead'dir, folk metal sever, siyasi zekadır vs vs say say bitmez özellikleri.
  • beni delikli davlumbaza çevirmekle korkutan hokkabaz. kafayı motörhead ile bozmuş bir delikli davlumbaz cambazı. eğer motörhead bir din olsaydı cennete ilk sıradan giderdi. rüyasında bile one more fucking time dinlediğini düşündüğüm eczacılar kralı.