şükela:  tümü | bugün
  • hoş sohbet güzel bir dost. psikiyatri dalında uzmanlaşmasını dört gözle bekliyor, konya'dan ankara'ya zirve için gelen yazarları nasıl ikna ettiğini merak ediyorum yaaaaani...
  • (#68677268) entrysi ile tespit sıçmış suser. hayvana gösterilen şiddeti "aman hastalık, parazit bik bik" şeklinde hemde küfür ederek meşrulaştırmaya çalışması takdire şayandır.
  • bu şahsın doktora şiddeti onayladığını, hastaların herşeyi bildiğine inandığını düşünüyorum.
  • bana mesaj atabilmiş ama kendisine geri mesaj atamadığım hoş sohbet şahsiyet.
    kendisiyle tanışmaktan keyif aldım. gösterdiği rte videolarıyla eğlence ufkumu genişletmiştir. nicelerine.
  • 17 ağustos 2017 perşembe kadıköy zirvesi nde yaydığı pozitif enerji ile ortama ısındıran tanıştığıma memnun olduğum yazar.
  • dünyanın en destekçi insanı. insan onun yanında mutlu olmaması için hiçbir neden yok. dün ve bugün o kadar kötü zaman geçirdim ki, kendisinin desteği ve dinlemesi beni çok mutlu etti. iyiki var.
  • kayıpmış, ama favorilere devam ediyor. ilginç...
  • neredeyse baktığım her başlıkta bir entry'si oluyor, yeterli dikkati çektikten sonra sanırım, o entry'leri teker teker siliyor.

e benim de dikkatimi çekti elbette yazdıkları ve kibirli yazış tarzı, kimdi neydi derken fark ettim durumu.

ne kadar da amaçsız.
  • (bkz: #70990355)

şu yazar profiline sahip insan, başkası için zırvalıyor diyebiliyor ya, hayat ne garip.

daha önce de dendiği gibi nasıl bir ilgi açlığıdır bu, çözebilen beri gelsin.
  • kaybolan yazardır