• (bkz: #70990355)

şu yazar profiline sahip insan, başkası için zırvalıyor diyebiliyor ya, hayat ne garip.

daha önce de dendiği gibi nasıl bir ilgi açlığıdır bu, çözebilen beri gelsin.
  • (#68677268) entrysi ile tespit sıçmış suser. hayvana gösterilen şiddeti "aman hastalık, parazit bik bik" şeklinde hemde küfür ederek meşrulaştırmaya çalışması takdire şayandır.
  • bilgisayar başında günde 50 saat geçiren, dışarıda göremediği ilgiyi sanal alemde görmeye çalışan klasik türk kız tipi. muhtemelen güzel bir üniversitede okuyor ve akademik başarısı yüksek. sözlükte 10 küsür yıl geçirince birbirinin aynısı tipleri jenerasyon jenerasyon görmek çok ilginç oluyor. bunun ablaları uçurulmaktan korkup formata göre yazardı, ssg - kanzuk dombilileri sağ olsun, artık formattan korkan da yok. "efendim?" diye entry girmiş ya, ahahah. ne kadar cool(!), eskiden şöyle bir şey vardı.

(bkz: sbce)
    (bkz: bfik)

efendim? ahahahahaha.
  • neredeyse baktığım her başlıkta bir entry'si oluyor, yeterli dikkati çektikten sonra sanırım, o entry'leri teker teker siliyor.

e benim de dikkatimi çekti elbette yazdıkları ve kibirli yazış tarzı, kimdi neydi derken fark ettim durumu.

ne kadar da amaçsız.
  • bu şahsın doktora şiddeti onayladığını, hastaların herşeyi bildiğine inandığını düşünüyorum.
  • kayıpmış, ama favorilere devam ediyor. ilginç...
  • (bkz: #74630839)

aklına birini koymuş, ona göre laf atıyor ama alakam olmadığı için götümle gülüyorum. yan hesap dememiş mi bir de, ahahahahahahahaha kızım sen burhan çaçan'ın kliplerine konuyken benim üniversiteyle işim bitmek üzereydi. biraz araştır, böyle komik duruma düşmezsin.

sen laf yetiştiremeyeceğin insanlarla uğraşıp kendine daha çok güldürmek yerine zekana yarışır düzeyde işlerle ilgilen, oldu mu bebem? mesela dikkat çekmek için entry gir, baktın dikkat çekemiyorsun x yapan kız başlıklarına tek kelime entry gir. en olmadı zirvelere falan katıl, ben de 10 sene önce katılırdım zirvelere. gerçek hayatta ilgi göremeyen kızlar için güzel yerlerdir zirveler.

efendim?

ahahahahahahahahahahahahahhhahahaha entry'e bak lan. keşke screenshot'ını alsaydım. çok pişmanım.
  • sözlük hesabını 24 saat 1 dakikada bir açıp kapayarak birilerine sinyal vermek istiyor ama 1 yıldır veremiyor garibim. bu sefer entrylerim gözükmesin opsiyonunu seçemeden kapamış, güldürdü. unuttun mu yoksa mateja kezban ?

(bkz: hanımefendiye adam gönderelim)

kız ateşinden sözlüğü kıracak, çabuk!!1

edit: (bkz: leyla)
    ağlaya ağlaya sözlükten atılmış, hiç şaşırtmadı.
  • hoş sohbet bir hanımefendi. kendisi ile tanıştığım için şanslı hissediyorum.
  • kaybolan yazardır
hesabın var mı? giriş yap