şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hükümet yalakası, korkunç söylemleri olan ak trol. vasıfsız kişi.
  özelden söven, herkese vatan haini diyen kafayı yemiş fanatik yazar

  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)
 • 27 eylül 2018 uefa'nın euro 2024 kararı başlığını açan aktroll.

  euro 2018 anketinde %100 türkiye sonucu çıkmayınca, almanya'ya oy verenlere gavur yakıştırması yapmıştır.
  sanırım herkes onun düşüncesine oy vermek, hatta ankete katılan almanlar olmadığına göre sonuç da zaten %100 türkiye çıkmalıdır.
  doğru kitleye sorsaydı %100 türkiye sonucunu alıp mastürbasyon yapabilirdi diye düşünüyorum.

  engelleyip geçiniz efendim.
 • ucuz aktroll...

  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)
 • buralarda gördüğüm en yalaka yazar.
  hükumete dokunduran entryler gördüğünde hemen yazara mesaj atıp 155 i ararun diyor.
  bimere cimere dimere şikayet etmekle tehdit ediyor trol.
  işsiz diyeceğim ama bu yalama yeteneğiyle gece gündüz her yerde her türlü iş bulabilir.
 • (bkz: #82460204)
  şu yazdığımdan dolayı şahsımı cimere vereceğini söyleyen aktroll. elinden geleni yapmasını, istediği yere şikayet etmesini söyledim. sonra hakaretler etmeye başladı. adam değilsinler, hainsinler, klasik aktroll zırvaları. nickaltına baktım ve hoşuna gitmeyen şeyler yazan yazarlara hain dediğini gördüm. cevap vermeyi kestim ama şimdi de nickaltıma hain yazmış. haftaya savcılığa gidip şikayette bulunacağımı bilsin. yok öyle her işinize gelmeyen kişiye vatan haini yaftası yapıştırmak. numarasını verirse şikayetten vazgeçeceğimi de bilmesini isterim. özelden istedim vermedi, sen ver dedi. oysa onun gözünde hain olan benim. ver numaranı, arayayım. telefonda ya da mümkünse yüz yüze anlatırsın hainliğimi.

  edit: numarasını istedim diye savcılığa verecekmiş dkdkdkdkdkdkd benim numayamı iştedi savcı abi ühü ühü der artık. rahat 17 sene alırım. olm bak buradan bir kez daha söylüyorum elinden geleni ardına koyma. hesap veremeyeceğim hiçbir şeyi yazmadığım için inanılmaz rahatım. ve hiçbir entrymi silmeyeceğim. ben cumhurbaşkanın gibi tornistan etmem. bir şey dediysem arkasında dururum, delikanlı adamım. sen ve cumhurbaşkanın gibi kağıttan kaplanlar dün ak dediğine bugün kara der. kendinizi yalanlamakta mahir insanlarsınız. bak bunu da ekle cimer ve savcılık için tamam mı? cumhuybaşkanıma kağıttan kaplan dedi ühü ühü diye ağlayarak anlatırsın derdini savcıya*

  edit 2: ağladığımı iddia eden bir aktrolldür aynı zamanda. yazdıklarımdan ağladığımı nasıl çıkardığını merak ediyorum ama yazdıklarından türkçeye pek hakim olmadığı anlaşılıyor. istediğin yere ver diyorum. elinden geleni ardına koyma diyorum. o yazdıklarımın hiç birini silmeyeceğim diyorum. pazartesi günü de ettiğin hakaretler için savcılığa gideceğim diyorum. sana ne özelden ne de buradan hakaret etmediğimi ikimiz de biliyoruz. başıma iş almamak için özellikle dikkat ettim buna. o yüzden o hakaret davasını ben açacağım küçüğüm. öptüm.

  son edit: teker teker, çifter çifter hiç farketmez. istediğin yere istediğin entrymi gönder koçum. şimdi de parasıyla üste çıkmaya çalışıyor. işte klasik akp’li. daha türkçe konuşamaz, yazamaz vatan ve milletten bahseder. hamasette üzerlerine yok. bu sana son cevabım. artık ne yazarsan yaz edit yapmayacağım. yeteri kadar düşürdün zaten seviyene, fazlasına lüzum yok.
 • bir aktroll. engelliyoruz ve devam ediyoruz.
 • atatürk düşmanı bir vatan hainidir. engelleyin geçin.
 • destekçisi gibi uçurulması gereken bir çomar.
 • yaraklı, sikli dm gönderen küfürbaz bir yaşam formu.

  elinden bırak, ağzından çıkar o organları evladım.

  allah islah etsin diyeyim.
 • (bkz: #83897473)

  bu entry'den dolayı beni cimere şikayet ettiğini söyleyen troll. cumhurbaşkanına hakaret etmişim. hadi hayrına editi de koydum oraya incir beyinliler anlamazsa diye.