şükela:  tümü | bugün soru sor
  • msi masa üstü canavarları. gtx 1070 ,1080 gibi modelleri 7 bin ila 6 bin arasındadır.
  • msi'nin küçücük masaüstü bilgisayar serisi, 10 litrelik bir hacme dvd yazıcısı, kablosuz adaptörü, dahil her şeyi sığdırmayı başarmışlar.
  • ram upgrade'i yapmak için bugün içini açtığımda pc teknolojisinin ne kadar ilerlediğini veya üreticilerin bu işi artık ciddiye aldıklarını görmemi sağlayan msi'in masaüstü pc bilgisayar modeli.

    elbette bir dinozor olarak (en son 2005'de falan herhalde) bir masaüstü pc'nin içini açmışlığım vardır, o zamandan bu zamana olan ilerlemeleri bilemiyorum ilk kez bu nightblade denen ufaklık da görebilme imkanım oldu.

    şöyle ki kasanın içindeki kablolar uygun uzunluklarda üretilmiş ne eksik ne fazla, bağlanabilenler birbirlerine bağlanmış, kasa içi kablo karmaşası minimum düzeyde. en beğendiğim özellik fanların önüne çıkarılabilir filtreler konmuş. toplanan tozun büyük bölümü orada kalıyor ve kolaylıkla temizleniyor. masaüstü pc'lerin temizlik problemi en büyük kabusum olmuştur her zaman, bu filtreler sayesinde temizlik işi fazlasıyla kolay oldu.

    10-11 aydır kullandığım cihazın performansından zaten memnundum, iç dizaynındaki özeni de gördükten sonra msi bir kez daha tam puan aldı benden.