şükela:  tümü | bugün
  • 2 saattir beni cildirtan, zaten habire bozulan internetimin tekrar bozuldugunu dusunmeme neden olan boktan durum. 1 dakika once beni atan, simdi tekrar sokan ve benimle ayni anda listemdeki 100 kisiyi de sokunca ekranimi yuzlerce "hede hodu has just signed in" kutucuklariyla dolduran messengerimsinin uyuz edici durumu.
    (bkz: amina koyayim msn)
  • microsoft sunucularının ciddi bir sorun yaşadığının kanıtı olan olaydır.tüm kullanıcılar belki düzelir umuduyla kapatıp kapatıp açmaya başlamıştır msn messengerlarını*.
  • an itibari ile son bulmus durum. mu acaba?
  • msn'in atılan mesajları bir kaç dakika sonra toplu halde karşıya iletmesi durumudur. çoğu zaman hiç teslim etmezdir yada login olunamazdır. telekomun yurt dışı çıkışlarına bakımının 2 gündür sürdüğünü, bu olayında daha yeni meydana geldiğini düşünürsek sorunun büyük olasılıkla msn'den olduğunu söyleyebiliriz.
  • msnde çok az kişinin online olmasına sebebiyet veren durumdur.
  • 7 saattir beni çıldırtan olaydır. hayır online olabilsem, mesaj atamamaya razıyım. uzun süre listeme erişilemediği ve bu denenle daha sonra denemem gerektiğini söyledi. ardından bir iki kez şifre hatası verdi. sonra birkez login oldu. listem gelmedi. kapattım yeniden girmeye çalıştım listeme erişilmez dedi. sanırım microsoft sonunda bu işi de eline yüzüne bulaştırdı.
  • son haftalarda msn in yaptigi yegane sey.msnden hersey beklenir diyorum.zamanla duzelecegine inaniyorum...
  • 6 yaşından beri beni çıldırtan olay.. en çok ben çıldırdım..
  • benim acimdan son bulmus olaydir. "lay lay lom.. yazdigim mesajlar gidiyor heeeeeeey" seklinde neselendiriyor beni bu durumun aksi.
    (bkz: yoksa sizinki hala bozuk mu)

edit: benim adima sevinecegine, kendisininki duzelmedi diye bu entryimi kotuleyen fesat insanlar varmis.*
  • log out olup duruyor..
    ama nedense sallamadığımdan mıdır nedir?!
    beni çıldırtmayan eylem..
    msn'de büyük yenilikler gibi birşeylerin habercisidir..
    bir özür anlamında mükemmel yenilikler katabilirler..
    bu olasılık ise hatta beni sevindiriyor...
    bekleyip görelim.::