• vaziyet buysa beni de alsalar bari. o kadar pc oyunlarında pilotluk geçmişim var. bf-109, fw-190, spitfire, yak-9 gibi değişik türde avcı tecrübelerim var.

dog fight'a girmeyi sizden öğrenecek değiliz.
  • dincilerin el attığı her yeri nasıl çürüttüğünü gösteren üzücü tablo.
    vah tsk vah.
  • zaten yanlarındaki kadın komutan dayanamadı. "arkadaşlar napıyorsunuz ya" dedi.
  • önemli edit: corcihaci şu entry'de bu video'yu paylaştı. milli savunma bakanlığı tarafından paylaşılan videodan da görüleceği gibi diğer hesabın paylaştığı videonun algı amaçlı olduğu anlaşıldı. aşağıdaki malum videoyu ve ilk entry'i de siliyorum.

üst edit2: once de şu entry ile açıklama yaptı ve aynı zamanda mesajla da bilgilendirdi. öğrencilerin 18 yaşında liseden yeni mezun olan aday öğrenciler olduğunu söyledi.

üst edit: behlulveznedar'ın şurada belirttiğine göre video sahibi hesap fetöcü bir hesapmış. algı operasyonu olabilir.

edit : lantirn161 buradan ve mesaj yoluyla da olayın fetö tarafından yapılan bir algı oyunu olabileceğini söyledi. umuyorum dediği gibidir de bu kadar utanç yaşamayız. kendisinin attığı entry de şurada.
  • bu şekilde yürüseydik şu an tüm birlik topaldık.

bir kişi ayak uyduramadık diye tüm bölük teker teker sıra ile yüzbaşı önünde yürütülmüştü. böyle bir göt korkusu yaşadığımı hatırlamıyorum.

adettendir. akp türkiye'sinde gerçekleşmiştir.
  • bu iktidar eliyle ülkedeki her kurumun kalitesi düşürülmektedir. bu da onlardan biridir.
  • komşumuzun oğlu bu yıl kara harp okuluna girdi. üniversite sınav puanı 220 falandı. 4 yıllık hiçbir üniversiteyi kazanamıyordu. annesi yaklaşık bir aydır her gördüğümde haftaya yemin törenleri var diyor. artık en son nermin teyze ne zaman görsem haftaya yemin töreni var diyorsun ne zaman bu yemin töreni ya? diye sordum ' sorma yavrum düzgün yürüyemiyorlarmış, ondan komutanları böyle yemin törenine çıkılmaz diyerek her hafta erteliyormuş tarihi' dedi.

böyle böyle bitirecekler işte o koca orduyu.
  • aahahahahahaha sigirlar goruyor elf gozlerim bu gerizekaliligi da khklara fetoya baglamaya tesne... olay orada ama yayani tartistirmaya calisiyor cok zekali hiyar agasi.

olasi bi savasta bu yumusaklarin carpistigi taraftaki turbanli bacilari amerigali zenci pezevenglerin elinden kim alacak merak konusu. belki binbir orospucocukluguyla yerlerinden ettiginiz caki gibi vatansever askerler olsa turbanli bacinizi gangbanglerden koruyabilirdi.

lakin iste bu gordugunuz darbe yapacaklar diye koca donanmayi bogazda curuten gerizekali ecdadin 21. yy versiyonlarinin bu ulkeye ettigi. ooooooosmanli cocuklari.
  • iki hafta önce sıra olmak, saygı duruşu, istiklal marşı için hazır ol, köy içi geziye giderken uygun adım yürüyüş diye 1 ve 2. sınıflara ders anlattım. benim çocuklarım bile daha iyi. en azından yürüdüler mi bütün köy anlıyor bizimkilerin geldiğini.

keleşle 25 metreden sigarayı destekli atışta vuruyorum. kanas, bixi, mg3, g3, uçaksavar kullandım. tanka helikoptere bindim. bunlar askerde ben de paşayım.
  • gelecekte gerçekleşecek olası bir savaşta tsk'nın alay ettiğimiz kuzey kore ordusu tarafından parçalara ayrılacağının göstergesidir. adamların yürüyüşü bu;
    https://www.youtube.com/watch?v=u4jilnfsir8
hesabın var mı? giriş yap