• adamın bildiğin cem yılmaz reklamlarındaki gibi para sayma makinesi ile yaşadığını bize göstermiştir. bu ne lan?

kasa odası!!!
  • yaklaşık şu kadar paranın olduğu odadır;
    1200 adet 100 tl + 1600 adet 50 tl + 602 adet 200 tl + 700 adet 100 dolar + 396 adet 50 dolar + 550 adet 500 euro + 81 adet 200 euro + 50 adet 100 euro + 380 adet 50 euro + 350 adet 20 euro + 100 adet 10 euro + masa üstündeki paralar = 320200tl + 89800 dolar + 323200 euro = (bugünkü kurla yaklaşık ) 1.408.000 tl
  • bir fotoğraf karesinde göre içinde 6 (yazıyla altı) adet kasa var. ohaaaa! banka şubelerinde o kadar kasa yok yahu!
  • kasaları toptancıdan tonuyla almış. 6 tane kasa ne lan
  • cok guzelmis. milet cocuk odasi hadi biraz lukse kacalim ne bileyim spor odasi sinema odasi filan hayal ederken/yaparken bir takim insanlarin "para odasi" var. bambaska ligler tabii..
  • eklektik bir tarzda döşenmiş oda.

neoklasik dokunuşlar, barok ayrıntılar göz dolduruyor.

ama lütfen
    ne o boş filips kutu felan kullanmalar
    halbusi
    kırmızı birbiri ile uyumlu sen de ayakkabı kutusu ben diyim " saklama kutusu " uyumu bu evde hiç yok.
    insan bir feyz alır, bir özen gösterir.

şimdi gözlerimiz diğer kasa odalarında;
    bir süre sonra
    " en iyi döşenmiş kasa odası " nı seçecez.
    ödül yok
    keza tüm sözlük para toplasak bunları tatmin edemeyiz kardeşler.
  • "dindar yoksula zikirmatik makinesi...bakan oğlunun evinden para sayma makinesi.." şeklinde yorumlanabilir. 6 kasa dolusu para nasıl bir şey olum ne yapmışsınız siz aga...
  • bizim paracıkların yatak odasıdır aynı zamanda. neyse sağlam yerdelermiş, rahatladım lan.
  • çocukken en büyük hayali yarış arabası modelli yatak odası takımı olan beni dumura uğratmıştır.
  • yalnız bence o fotoğraftaki yatakta sevişilmiştir. kahraman türk polisi eldiven taksa iyi olur. dna'lar her yerde olabilir.
33 entry daha
hesabın var mı? giriş yap