şükela:  tümü | bugün
  • mersin idman yurdu sanırım yedek kalecisi. bir şut geldi. zar zor tuttu, direğe çarptı. ikinci şutta golü yedi. daha çok yer.
  • ısmi lig tv'yi rahatsiz ettigi icin ilk yari zulfikar ikinci yari muammer olmustur.
  • şöyle maç özetlerinde bir izledim de. iyi bir kaleciye benziyor.
  • galatasaray ile oynanan maçtaki 2 pozisyonda 'aha şimdi boku yedi devam edemeyecek' dediğim kaleci. ama iki pozisyonda da devam etti, maç sonunda da hiçbir sıkıntısı yok gibi görünüyordu. halbuki iki pozisyon da bana göre çok sertti, birinde direk 1 metreden kalçasının üzerine düştü, diğerinde de omzuyla yan direğe girdi. iyi bir maç çıkardı genel olarak.
  • arkadaşı kafayla yumuşak bir geri pası verse, onda bile cenin pozisyonu alarak yere yatacak kaleci.
  • isveç ve avusturya maçları için a milli takım aday kadrosuna çağırılmıştır. isabetli bir karara benziyor.
  • isveç ve avusturya ile oynanacak olan hazırlık karşılaşmaları için türkiye milli takımı'nın aday kadrosuna çağrılan mersin idmanyurdu futbolcusu. fatih terim şaşırtmaya devam ediyor. doğru karar.
  • bu sene vasat idman yurdu kadrosunda parlayan isimlerden biriydi. kendisinin siradan bir anadolu takimi kalecisinden daha iyi oldugunu dusunuyorum.

ha arada kanser etmedi mi? etti. ama gelismeye acik goruyorum

mersin idman yurdu dusmeseydi kendisini bir kac sene icinde ligin daha kalburustu anadolu takimlarinda gorebilirdik
  • bugünkü beşiktaş maçında şu ana kadar göstermiş olduğu performansla milli takıma göz kırpan kaleci. 3. kaleci kontenjanından kendine yer bulabilir.