şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok iyi yağ yakma sporudur bu sporda kas çok yapamazsınız yapsanız bile bu sizin dezavantajınızadır çünkü yumruklarınızın çevikliği azalır ve de daha ağır bir kolu taşımak daha zordur bu da kardiyonuzu etkileyebilir. sert bir spordur evet çünkü diz ve dirsek etkili kullanılır hatta geleneksel muay thai de clinch'de adamın boynunu kırıp öldürmeye kadar varan hareketleri vardır çünkü zamanında bu spor thailand da savaş sanatı( silahı) olarak kullanılmıştır ama ring sporuna geçtiği için az da olsa yumuşatılmıştır.
  • eskişehirde iyi bir salon önerisi olanların tavsiyelerine açık olduğum spor dalı
  • krav maga ve bokstan sonra geçiş yapmak istediğim dal.krav maga’nın benim için her zaman yeri ayrıdır ancak boks ile devam etmektense daha yorucu kondisyonlu muay thai’ye geçerim daha iyi.
  • league of legends oyununda lee sin isimli şampiyonun kostümlerinden birisidir. kanımca en iyisi.
  • türkiye'de eğitimini verdiğini iddia eden salonların çoğu müsabık sporcu yetiştirmekten uzak, tek amacı plaza çalışanı yada baba parası yiyen dövmeli renkli saçlı concon hatun-erkek tipli insanlara gaz vermek suretiyle aslında bok gibi olan tekniklerinin üstüne birşey katmadan paralarını söğüşlemek olan dövüş disiplini. ben ringe çıkıp dövüşeceğim kafa göz patlatacağım diyorsanız istanbul için aşağıdaki hocalara bakmanızda fayda var.
    (bkz: yılmaz çeken) - çoğu sporcusu milli takımda ama salonu sakat semtte (bkz: gop)
    (bkz: hayrullah camadan)
    (bkz: ercan gürgöze)
  • 3 hafta kadar önce başladığım dövüş sanatı.

henüz daha çok çok çok temel şeyleri öğrenmekte ve samim saka kalibresinde olmama rağmen antrenmanlar inanılmaz yorucu geçiyor. bir şeyler yapabildikçe daha da içine giriyorum.

günlük hayatıma da çok olumlu yansıdı, kendimi daha dinç hissediyorum.

az biraz biliyorum diyebilmem için sanırım minimum 6-7 ay sağlam bir tedrisattan geçmem gerekiyor ama yine de seni öğreneceğim aslanım. geç tanışmışız ama hoş buldum.