• (bkz: chaperone)
  • taşeron firmaları aracılığıyla seçilmiş, taşeron firmaları için çalışan sekreterlerdir. en iyisi, en tıbbiye ile alakalısı tıbbi sekreterdir.

asgari ücret ile çalışırlar. hekime oldukça zaman kazandırırlar.

açıkçası çoğu ekmek derdinde olan insanlardır.

size bir zararları dokunmaz.
  • (bkz: muayene)
    edit:
    başlık düzeltilince entarim eteğe dönmüştür.
  • götüme bakiyeah.
  • muay thai olmak ne? odada bulunan 3.şahıs kim?
  • sevsinler sizin her meseleyi muhafazakarlık sanan beyninizi .hasta bu , soyunmasına ,giyinmesine yardım eden biri olmalı.doktorun söylediklerini dinleyip , hastanın yanlış anlamasının (hastalık sebebiyle) ya da unutmasının önüne geçilmeli.hastanın psikolojisi için de kendisine refakat eden birisinin olması ayrıca faydalıdır. bu meseleyi aman doktor hastamıza tecavüz etmesin mantığıyla uygulayan yoktur merak etmeyin.
  • tedavi olurken bulunan 3. şahıstan iyidir. hatta 4. şahıs bile girmişti odaya. beterin beteri vardır.

ayrıca (bkz: muayene)
  • (bkz: mayne olmak)
  • (bkz: anne)
  • ege üniversitesi hastanesi dermatoloji bölümüne vücudumdaki benleri kontrol ettirmek için gittiğimde benzeri afallamaya uğradım. tek farkı 3. şahıs değil bir ordu vardı muayene olduğum odada.

kızlı erkekli yaklaşık 10 tane stajyer öğrencinin önünde üstümü çıkardım, pantolonumu indirdim. doktor "arkadaşlar bakın bu benin adı bilmem ne" diyerek bir kaç benimi öğrencilere gösterdi, değişik bir mercek ile öğrencilere tek tek baktırdı. neyse ki kanser görünümlü bir ben yokmuş. yine de 6 ayda bir kontrole gelmemi önerdi.
hesabın var mı? giriş yap