şükela:  tümü | bugün
  • röportajlarını çok beğendiğim gazeteci, yazar ve yorumcu. röportaj için seçtiği isimler de kaliteli. cengiz aytmatov, farid farjad ve ediz hun röportajları okunmaya değer. şiir ve denemeleri de gayet başarılı. çok fazla türkçe olmayan kelime kullanıyor. bu bazı yazılarını anlamamızı zorlaştırıyor. bu bir kusur ve bunu bir çok yazısında çok göze sokmuş. o da nazarlık olsun.
  • ilginç bir kişilik. bugün marmara üniversitesi'ndeki konferansına katıldım. iyi hitabeti, gazetecilik hakkında değerli öngörüleri ve yorumları var. çok hızlı konuşuyordu o nedenle konuşmasının bazı yerlerini kaçırdım veya anlamadım. ama genel olarak çok faydalandığım bir 2 saat oldu.
  • bugün bir televizyonda izledim. ilginç yorumları olan bir gazeteci. tamam iyi güzel anlatıyor, başarılı bir gazeteci de; türkiye gerçekleri onun anlattığı gibi değil işte. dolar iner çıkar, kürt sorunu olur ermeni sorunu olur ancak bu problemlerin aşılmasına ülke gazetecisi olarak senin katkın ne? programı bir bütün olarak ele aldığımda evet başarılı birisi muhakkak. ancak sadece sorun odaklı bir anlatım tarzı çözüme hizmet etmiyor.