şükela:  tümü | bugün
 • istanbul il seçim kurulu başkanı.

  istanbul'da 31 mart yerel seçimlerinde ak parti'nin usulsüzlük incelemelerini reddeden heyetin başındaki isimdir.

  [https://eksiup.com/514b26c0f787 https://eksiup.com/514b26c0f787]

  star gazetesi yazarı yakup köse'nin iddiasına göre kendisine ceza veren mehmet gürdal'ın eşidir.

  [https://eksiup.com/4b9a103cf546 https://eksiup.com/4b9a103cf546]

  edit: hakim müberra gürdal başkanlığındaki istanbul il seçim kurulu, chp'nin başvurusunu kabul ederek birçok ilçede oyların yeniden sayımını durdurmuş, bu gelişme üzerine toplanan ysk sayım işleminin durdurulması kararı kaldırılmıştı. gürdal'ın bu kararın ardından eşi fetö'cü ilan edilmişti. müberra gürdal, eşinin fetö'den tutuklu olduğu iddialarına yazılı bir açıklama yaparak cevap verdi. gürdal, isim benzerliğinden ilişki kurularak yalan haber yapıldığını ve sorumlular hakkında yasal işlem başlattığını belirtti.

  kaynak
 • usta(!) gazeteci yakup kösenin iddiasına göre fetöcü mehmet gürdalin eşidir. kaynağı götü olmalı.
 • esinin fetocu oldugunu yayanlar hakkinda dava acmistir, muhtemelen para cezalariyla birlikte cok saglam maddi-manevi tazminat alacaktir.

  hakimlere karsi bir iddiada bulunmadan once iyice dusunmeliydi bu kendini bilmez havuz medyasi.

  ote yandan kendisi istanbul ticaret hakimligi baskani, istanbuldaki en kidemli hakimlerden. yasini bilmem ama muhtemelen 60' in uzerindedir. bu yastan sonra neden chp' yi veya baskasini kurtarmaya ugrassin ki?
 • sicili 218882. muhtemelen en az 30 yıllık. istanbul'a seçim kurulu başkanı yapıldığına göre çok kıdemli. ancak satılmış itin teki tarafından iftiraya uğramıştır.

  lan bi kere bu hakimi oraya atayan bizzat adalet bakanının başında bulunduğu hsk. iftira atmadan önce hiç düşünmüyor bu satılmışlar.

  kendisi de konuyla ilgili açıklamada bulunmuş link

  iftiracıların mahkemede yalvarmalarını dinlemek zevkli olurdu *
 • istanbul'da yargıçlar var dedirten yargıçlardandır. iyi ki vardır.
 • son okuduğum takvim gazetesinin taraflı yazılmış haberine göre emeklilik dilekçesini vermiştir. işini layıkıyla yapan bir insan daha harcanmıştır. kaynak
 • ak parti itirazlarını reddedip ekrem'e çok istediği mazbatasını verendir.
  ne gerek vardı şimdi emekliliğe...
 • ysk'nın seçimi tekrar kararından 3 gün sonra emekliliğini isteyerek alelade emekli olmuş eski il seçim kurulu başkanı.
  başlanmış yeniden oy sayımı chp'nin ağır toplarıyla(seyit torun, bülent tezcan, canan kaftancıoğlu, oğuz kaan salıcı) mesai dışı buluşmasından sonra durdurulmuştur.. .