• birbirinden güzel hayvan illüstrasyonları bulunan türkiyeli bebek bakım çantası markası. gogi adını verdikleri çantalara çok tatlı ve cool hikayeleri olan hayvan cırt cırtları yapıştırmışlar. bebek bakım çantası alanında tr deki boşluğu ebeveyn olarak görüp muca'yı ortaya çıkarmışlar.
    türkiye'de işini iyi yapan nadir markalardan olacağından şüphem yok.
    yanlış siparişimi sorunsuz iptal edip iademi gerçekleştirdiler.

bebek bakım çantaları o kadar çirkin ve pahalı ki almaya değer bi çanta bulamayıp kankenimi kullanmıştım bu iş için. muca'yı piyasaya ilk çıktığında instada reklamını görüp beğendim ama çok pahalı gelmişti. en son dayanamayıp bir sene sonra alıverdim:) keşke daha önce alsaydım aşırı kullanışlı ve güzel. kesinlikle tavsiye ederim anne babalara.
    online alınabiliyor.
    tık

gelecekten gelen edit: iç malzemesi yıkamaya müsait değil maalesef çünkü kanserojen içermeyen kaplamaymış. koyu renklerinin alınması kullanış açısından daha rahat olacaktır. özellikle yanınızda yardımcı olacak biri yoksa bebeğin arabasıydı eşyasıydı kendinizi ve eşyalarınızı eve arabaya zor atıyorsanız sarıya sevdalanmayın. hem lacivert yeşil kırmızı falan daha şık(: çanta ile ilgili problemimi hallettiler sağolsunlar. ilk kargo elime ulaşmadığı için hemen ikinciyi sorgusuz yollamışlar. bugün elime ikisi de ulaştı. müşteri memnuniyeti bakımından avrupa standartlarında bir firma olduğunu söyleyebilirim.
  • kullanışlı ve illüstrasyonları çok sevimli olan bebek bakım çantasıdır. tek dezavantajı çantaların fermuarlarında bulunan kulplar inanılmaz ince ve çekerken elinizde kalıp kırılabiliyor, kırık bir kulp da hem çirkin duruyor hem kullanışlı olmuyor. aldığım çantanın ilk kullanımında kulbu elimde kaldı, kendilerine ulaştım umarım satış sonrası destek verip çantaya verdiğimiz fiyatın boşa olmadığını gösterirler.

edit: kendilerine ulaştığımın ertesi günü kargo ile adresime yedek kulp geldi. satış sonrası desteği ile ürünlerinin arkasında olduklarını gösterdiler. içiniz rahat alış-veriş yapabilirsiniz efendim.
  • sade ve spor tarzda tasarım sunan marka.
    renkleri ve el yapımı suluboya illüstrasyonlarıyla çok sevimli bir bebek bakım çantası aslında ama sırt çantaları hafif ve *pamuklu sırt sapları ile rahat bir günlük sırt çantası alternatifi de aynı zamanda.
hesabın var mı? giriş yap