şükela:  tümü | bugün
  • iyice sıyırdı bu aralar.
    kendi taktiklerini sıralama gafletinde bile bulunmuş garibim.

taktik 1

taktik 2

insan kendini niye ısrarla acınası hale sokar ki ?
  • karakteri ortada olan akpli.
  • ekrem imamoğlu buna ne yaptıysa, muhalefetten öte iftira ve nefret saçıyor. kaynağı belli olmayan bir yazıyı paylaşıp, 3 itfaiye çalışanına 1 maske verildiğini paylaşmış.
    sanki sağlık bakanlığı sağlık çalışanlarına maske verebilmiş, i.b.b. başkanı itfaiye çalışanına maske verememesi sorun olmuş gibi.!

üstüne bir de belediye otobüsünün kalabalık olmasından yine ekrem imamoğlu'nu sorumlu tutmuş. . o konuda bende kırgınım. insan sokağa çıkma yasağı koyar da emekçiler işe gitmek zorunda kalmaz.
  • ilerleyen zamanlarda yapacağı geri vitesi beklediğim akp'li. bu entryi de reserved niyetine yazıyorum.

şu an akpli olmanın gereği olarak haysiyetsizce yazmaya devam ediyor. yalan dolan iftira dolu leş bir üsluba ek olarak "tamam ya ben yaptım aynen aynen hehehe" tarzı alaycı tavırla yazıyor. diğerlerinden ayıran nokta bu zaten. makaracı troll seni :)

edit: yaz aslan parçası yaz. sahne senin iyi değerlendir. ben sıramı bekliyorum :)
  • evde canı sıkılıyor arkadaşın sanırım. aktrollere verdikleri maaşlar boşa gitmesin şurada oynasınlar demiş belli...
  • atatürk düşmanı akit yazarı yavuz bahadıroğlu‘nun oğluymuş.sabah akşam ekrem imamoğlu aleyhinde bir şeyler yazıyor/twitliyor.ersoy dede,hilal kaplan gibi pelikancılarla da pek yakın.ak parti‘den beylikdüzü belediye meclis üyesi aynı zamanda.
    içişleri bakanlığı’nın devreye girip iett’de coronavirüs önlemini almadığı için imamoğlu’nu görevden almasını ima etti en son.çok ilginç.
    ne var arkadaş bu ibb’de?adamlar 2 seçim kaybetti hala hazmedemediler.
  • akp beylikdüzü başkanı gibi etiketi var. ama yaptığı şey tayyip erdoğan'a tapınmak yani putperestlik yapmak ve aktrollük yapmka yani chp'ye nefret körüklemek. becerebiliyor mu? hayır :d

https://twitter.com/…vuz/status/1251582777943883776

okuyun...

ayrıca kendisinin 5-6 tane twitter profili var sanırım. bunlarla seri tweetler atıyor ve chp'li belediyeleri iş yapmıyormuş gibi gösteriyor.

bu sinan ergün denen karakter acaba ulaşamıyoruz demiştte ulaşmak için ne yapmış çok merak ediyorum? diyorum ya nefret körüklemek için canhıraş bir şekilde çalışıyor bu mücahit arkadaş. 5-6 tweet hesabıyla trollük yapıyor.

sanırım işi gücü yok bu arkdaşın ya... avukat olduğu yazıyr ama bugünlerde onu yapamadığı için imamoğlu'na sarmış. 500 bin tweetinden özür diliyor adam "niye özür diledin. istifa et. suç işliyorsun" gibisinden tweet atıyor. adamın saçılan salyalarını buradan hissettim.

abi sakin ol ya... işin güücn yok mu git film izle, dizi izle, çocuklarınla oyna...

işsiz güçsüz. içi dışı chp ve imamoğlu nefretiyle dolup taşmış biri.
  • kendini önemli birisi zannedip sağa sola çağrı falan yapan birisi

istanbullular adına konuşuyorum falan diyor, gerek yok ben almayayım mesela. ben gayet memnunum ekrem imamoğlu’ndan.
  • babasının oğludur. (bkz: niyazi birinci)

(bkz: #100385891)