*

şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: mücbir sebep)
 • karantina günlerinde eğlenerek izlediğimiz canlı yayın serisi.
 • ölüm, yaralanma, hastalık gibi insani imkansızlıkları temsil eder.
 • melikşah’ın konuşmasının çok tatlı olduğunu görüntülüyorum ve melikşaha bayılıyorum :)
 • bu akşam izlerken ciddi anlamda zaman zaman "ya ne yapıyor bunlar ben ne izliyorum" diye içimden geçirdiğim bir yayındı. melikşah'ın komşu bireyi, ezgi mola'nın güllacı, serdar ortaç'ın mutluluğu ve bartu'nun viral reklamıyla yaran ve yer yer güldüren bir yayın olmuştur. kadıköy halkının da bu yayına katılması cabası. yol kesenler falan ne bileyim insanlar çıldırmış karantinada.

  ayrıca (bkz: sarp apak bunu atlatamayacaksın)

  (bkz: bartu küçükçağlayan) ve (bkz: melikşah altuntaş)'ın bazı magazinsel olaylar hakkında kritik yapıp ve yer yer geyik olan ınstagram'dan yapılan canlı yayına verilen isim.
 • artık daha da gerçek bir talk show programı olan bartu küçükçağlayan ve melikşah altuntaş sunumunda düzenli bir instagram canlı yayınıdır. neredeyse her gece 00:30da başlar ve bir saat sürmesi gereken yayın kimi zaman sohbete doyulamadığı için uzatılır. binlerce kişiyi sanki evlerinde ağırlıyorlar gibi eğlenceli bir sözde magazin muhabbeti yaparlar.

  7 mayıs 2020 yayınına metin uca da konuk olmuştur. o kadar şey oldu ki bir saat içerisinde, bunun gözümüzden kaçtığını görüntülüyorum.
 • özellikle bugün efsane yayın yaptılar...

  aldıkları doğal ürün yerleştirmeleri, içten halleri hatta bazen " ne oluyor ya" dedirten diyalogları, ünlü avları, her an ezgi mola zili çalıp güllaç getirecekmiş hissi, sarp apak'a bağlanma ihtimalleri, melik'in duygusallığı, bartu'nun karıcım tonlaması......ya iyiler işte be. cidden iyiler.

  aşk 101 osman burda mısın?

  ben osman'cıyım sinan özürdilerim.
 • isminin nerden geldiğini merak ettiğimiz talk showdur. evet bu gece itibariyle, ig üzerinden canlı yayın yapan bir ve tek, talk show statüsüne eriştiğini görüntülüyorum.

  edit: @yasakneayool açıkladı: karantina yayınları oldugu için ve karantinada sürekli mücbir sebep yani elde olmayan sebeplerden ötürü denildiği için
 • karantina döneminden sonra ne şekilde devam edeceğini merak ettiğim bartu küçükçağlayan -yalan dünya orçun reis- ve melikşah altuntaş -sinema eleştirmeni mavi tiksiz reis- sunumuyla yaklaşık kırk gündür suren instagram canlı yayın programıdır.

  ben tadında kalıp akıllarda inanılmaz bir olay diye hatırlanmasını mı yoksa bir şekilde farklı platformlarda devam etmesini mi istiyorum emin değilim. değişecek ve eskisi gibi olmayacak diye korkuyorum açıkçası.

  (bkz: aşk101 sinan burada mısın)
  (bkz: serdar ortaç)
  (bkz: sarp apak bunu atlatamayacaksın)