şükela:  tümü | bugün
  • su an bana en buyuk huzur veren sey. solunum yolundaki tikanikligi acmada oldukca etkili.
  • günde sadece 1 kez almama rağmen bu ilacı icat edenden allah razı olsun diyorum. solunummuş boruymuş delikmiş tüm o deliklerini valla lavabo açıcı gibi açıyor vesselam. geceleri rahat uyku uyumamın sebebidir kendisi. tişikkirlir sipirmin
  • hem c vitamini hem de formülü çok ( ileri derecede ) gizli bir iksir içeren başarılı ilaç.

sanıyorum bunu sigara kullananlara ya da kullanıp yeni bırakmışlara daha sık veriyorlar.

içtikten sonra etimsi; devasa ve dolgun sümükler çıkarmaya hazırlanın efendiler.
  • tadı bir calcium c sandoz değil ama içilebilir bir efervesan tablet. öksürükleri ızdırap olmaktan çıkarıyor, her öksürdüğünüzde tam tersine ciğerler temizleniyor.

4 gündür sigara içmiyorum, ciğerlere pasta cila yaptı resmen.
  • balgam söktürücü olan asetilsistein ve c vitamini içeren ilaç. yoğun kıvamlı balgamın atılmasını sağlar.
  • içip yatıyorum bu yüzden hiç balgam çıkmıyor.inşallah yanlış bir şey değildir bu hareket.
  • balgama karşı büyük taarruza girişen ilaç. iki saate kalmadan rahatlatır, tadının güzelliği de cabası.
  • 600 mg’lik olanı bende pek bir şeye yaramadı, 1200’lük falan mı denesem dediğim ilaç.
    varsa bu işlerin uzmanı bir mesaj atsın rica ediyorum.
  • aç/tok fark etmeksizin alınan,
    sıcak veya ılık suyla değilde soğuk suyla tadı enfes olan,
    su içerisinde erimesini izlemeyi ayrıca sevdiğim efervesan tablet.

dipnot: bu arada 'lavabo açıcı gibi açma' efsanesi de doğrudur.
    *edit: imla
  • hiçbir balgam sökücünün işe yaramadığı gibi ve hrr balgam sökücünün daha çok tıkadığı hissini veren kapsüldür.mucize değildir.
    zaten hiçbir balgam sökücü sökmüyor balgam ı
hesabın var mı? giriş yap