• cehape siksin seni suriye halkı da izlesin.

edit.
  • mudanya belediyesinin daha önce de bir benzerini uyguladığı doğru karardır.
  • helal olsun hayri başkan çok önceden yapılması gereken bir şeydi güzelim mudanyam resmen suriye’ye dönmüştü
  • amk çocuları her yeri mahvettiler. en yakın zamanda ülkeden de kovulmaları dileğiyle.

(bkz: yallah arabistan'a)
  • ulan her şeyi bırakın ama her şeyi , sadece şu bedeviler için akp'ye oy vermeye vicdanı yetmez insanın.
    çadırlarını sökmeniz yetmez başkan! siktir edin sokmayın sahillere , insanların gezip dolaştığı, çoluk çocuğunu gezdirdiği yerlere sokmayın.
    bu nasıl iş anasını avradını sikeyim, kendi ülkemde bu şerefsizler yüzünden bayram tatili yapamadım .
    bunları gördükçe menzilciler bile gözümde isviçreli görünüyor. yok abi ben ülkemin en geri kalmış, en cahil, en yobazına bile kurban olayım. bunların olay ayrı bir genetik bozukluk ayrı bir ahlaksızlık ayri bir şerefsizlik.
  • cehape diktası diyen arkadaşa biri iktidarda kimin olduğunu söylesin derdim ama zaten biliyor da algı kasıyor.

iktidarı, kuvveti, her türlü yolsuzluk hakkını, sırtımızdan beslenme hakkını kendinizde göreceksiniz ama dikta cehape değil mi?

millet yemiyor bunları artık geçmiş olsun.

kanımca doğru uygulamadır.
  • o sahillerde yüzerken birden beni de kovdular, neymiş efendim suriyeliymişim. ne olmuş yani, bu ülke bizim de ülkemiz, istediğimiz sahile gideriz, istediğimiz denize gireriz, siz kimsiniz bizi sahilden kovuyorsunuz.

işte ekşi sözlükte de yazar oldum, kudurun.
  • çok güzel hareketler bunlar. daha nicelerini görmek istiyoruz. sikerim onların denize girme, güneşlenme haklarını. tatil yeri mi lan burası? sen bu ülkeye sığındıysan yerini, haddini bileceksin.
    arap kardeşimiz diye diye tepemize çıkardınız elin pislik araplarını. kimin kardeşiyse o çeksin kahrını, bize ne ulan !
  • suriyelilerin ülkeye alınması konusunda bir çok vatandaş gibi ben de rahatsızım. hatta arapların oldukça pis ,hijyen anlayışlarının sıfıra yakın olduğunu düşünenlerdenim. ancak kimse kimseye "suriyeli pislikler " dememeli. bu cümleleri ,mülteci sözleşmesini imzalayarak avrupa birliğinden 3 milyar euro almayı planlayıp, ekonomiyi düzelteceklerini zannedenlere söylemek gerek...
  • ben en çok devede kaldım. deve deve?

o değil erkekler plajı olmuş resmen orası.
    tek 1 kadın yok varsa da plajda kara çarşafiyla oturuyor. inanılmaz. ne yazık ki iyi olmuş dediğim şeydir.
hesabın var mı? giriş yap