şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ah güzelim mudurnu ne hale gelmiş. ülkemizdeki bütün güzellikleri araplar'a peşkeş çekmek için mahvediyoruz. abant rezil bi hale geleli yıllar oluyo zaten ama şimdi daha beteri mudurnu'nun başına gelmiş.
 • iğreniyorum hepinizden. doymak bilmez basit ruhlarınız, gözünü para ve daha çok para ve en çok para bürümüş haysiyetsiz karakteriniz, güzel olan ne varsa yok etmek için elinizden geleni yapmanız ve bütün bunları yaparken kaybettiğiniz vicdanınızın yansıması olan o pis sırıtışlarınız.

  güya “inandığınız” yaratanın yarattığı ormanları, ağaçları, binlerce canlıya ev olan bu doğayı gözünüz dönmüş gibi tek kalemde cebinize birkaç milyon daha girsin diye elin arab’ına peşkeş çekiyorsunuz.

  ne kadar yetiyor doymanız için beyler? ne kadar çok paranız olunca duracaksınız? zaten sülük gibi kanını emdiğiniz bizleri biraz daha fazla emin; bari şu kirli ellerinizi çekin artık ormanlardan, ağaçlardan ve sizin dışınızdaki “canlı”lardan.
 • bunun başka bir versiyonu da geçen yıl trabzon'da yaşanmıştı. hani bir zat, arap bir şeyh ile trabzon semalarında helikopter ile dolanıp yer beğendirmişti. sonra orman yanmıştı falan.
 • (bkz: inşaat ya resulullah)

  yine de istanbul'un ırzana geçen bi acarkent değilmiş.

  http://static.panoramio.com/…tos/large/16420893.jpg

  edit: bu entry'den "ama acarkent'i eleştirmiyorsunuz" diye anlam çıkaran bazı gerizekalılar olmuş. sadece rezaletin büyüklüğünü göstermek için bir örnek verdim. ağaç katliamı yarıştıracak kadar aptal değilim. o size has bir özellikmiş, onu anlamış olduk.
 • zaten yillardir olan sey; adamlarin bi m2 yesile dahi tahammulu yok.
  su hayatta sevdikleri tek yesil dolarin yesili bunu hepimiz biliyoruz.

  o yuzden guzelim ormani bu hale getirenlerin allah bin turlu belasini versin oncelikle,
  gelelim sonrasina; be kardesim bu nasil bi zevksizliktir, nasil bi mimari akil tutulmasidir
  bi tane adam da demedi mi ya bunlar nasil villalar biz n'apiyoruz diye?
  cindirella misiniz siz be kardesim?
 • yanlarinda rapunzel hapsetmelik kulesi olan villalardır.
 • "be adam ! her yere çölünü de taşıyacaksan ne diye ayrılırsın memleketinden ?" diye sorduracak inşaat öbekleridir.
 • şimdi başlığı ilk gördüğümde, kimmiş bunlar diye merak ettim. araplar maraplar eksenli ırkçı önyargılar bir yana, türkiye'de ormanın ortasına o villaları siyaseten kollanan bir türk müteahhitten başkası dikemez. memleketin içine sıçmak için hiç öyle arap'a filan ihtiyaç duymuyoruz, o yüzden adamlara boşuna bok atmayalım.

  google sağolsun, bakınırken projeyle ilgili haberlerde referansımız sarot termal projesi gibi bir ifadeye rastladım. zaten inşaat fotoğraflarından birinde de sarot beton'un mikseri görünüyor. öyle olunca bu sarot inşaat kimmiş diye baktım, sahiplerinin kim olduğunu öğrendim, bolulu milli görüşe yakın bir grup çıktı. fakat tabii türkiye'de müteahhitliğin şanından olduğu üzere mudurnu'da önceden yaptıkları projelerde de müşterilerini mağdur etmişler, müşteriler sarotzedeler diye destek grupları filan kurmuş. velhasıl-ı kelam, ben bu gördüklerimden hanıma bahsederken, -şirketin sahibinin ismi ali olsun-, hanım dedi ki ya 20 sene önce annemler mudurnu'da bir villa aldı ama projenin müteahhiti olan ali diye bir adam tarafından dolandırıldılar. kahkahalar eşliğinde bu sefer kayınvalideyi aradım, sizi dolandıran ali'nin soyadı neydi dedim, bizim ali'den farklı bi soyadı varmış. dedim herhalde aynı adam değil, kayınvalide dedi ki, yok aynı adam olabilir çünkü sık sık soyadını değiştiriyor. asjasjfajsjasak.

  evet, türkiye'den müteahhit manzaraları. kim tarafından dolandırıldığından bile emin olamayacağın mihteşem ülkemiz.

  edit: orman kıyımı yaşanmamış gibi görünüyor. aşağıda paylaşılan videolar var, halihazırda tarla olan bir araziye yapılmış sanki inşaat. tabii bu estetik kıyımı açısından durumu çok değiştirmiyor.
  edit2: sevgili i dont know i dont care'in uyarısıyla soyadının sadece bir kez değiştirilebildiğini öğrendim. kaynanamın yalancısıyım, belki sık sık değil de bir kere değiştirmiştir :)
 • arapların türkiye'yi fethetme konusunda iyiden iyiye yol aldıklarını gösteren görüntü.

  adamlarda para var, bizde de parası olana kul köle olmaya dünden razı koca koca adamlar. bastırmış parasını işgal etmiş güzelim ormanı. burayı satanlar da 'kahraman ecdadımız, mübarek topraklarımız' diye kafa şişirmiyorsa ben de bir şey bilmiyorum.
 • satılık türk toprakları. niye şehit veriyorsak..