şükela:  tümü | bugün
  • erman toroglu tarafindan fatih terim oturmadan once yedek kulubesini temizledigi iddia edilen sahis. (bkz: ben bunun topculugunu da bilirdim)
  • futbolculugu zamaninda, top gecer adam gecmez bir sagbek olan, son yillarinda gokmen'den sonra forvet kitligi ceken g.saray'da bir sezon santrafor'da oynayan; saftig'in ayrilmasindan sonra 7-8 mac g.saray'da teknik adam olarak gorev alan ondan sonra da fatih terim in yardimcisi olarak kariyerine devam eden eski futbolcu, yeni antrenor.
  • fatih terim, kahvede tavla oynasa bile, yanında bitip ona çay-kahve taşıyacak adam. bir galatasaraylı olarak, takımımızın başına geçmesini de umuyorum; zira bu adam senelerdir, böyle büyük bir hocanın yanında dura dura, istemese bile birşeyler kapar yahu. yazık, harcanmasın.
  • "fatih terim nereye o oraya" bir adamdir. terim olmasaydi ne yapardi merak bile edilmezdi. terim, bu adami her $eye itiraz ettigi icin mi yaninda ta$iyor yoksa "abi sen supersin, nerden buldun bu tamas'i, nefis topcu valla, bo$ver sen ibne ulemalarin ne dedigini" dedigi icin mi yaninda ta$iyor, bilinmez.
    $imdi de milli takim yardimciligina getirilmi$. ne demi$ler dunya kadar malin olacagina bir fatih terim' in olsun.
    yillardir terim' in yaninda gezen bu zat-i $ahanenin, bir anadolu takimi cali$tirip kendini ispat edecek kadar bilgi ve birikim edinmemesi, onun cesaretsizligi midir, yetersizligi midir, sadakati midir yoksa terim' in ali cengiz oyunu mudur, bu da bilinmez.
  • (bkz: beyim bilir) adamidir kendisi.
  • merak ediyorum bir kez olsun acaba aynanın karşısına geçip şu soruyu kendine sormuş mudur?: "ben 10 yıldır fatih terim ile çalışıyorum. bana neden bugüne kadar bırak resmi teklifi, uydurma gazete haberiyle bile bir teknik direktörlük teklifi gelmedi ?". asli görevi kuka dizmek olsa gerek..
  • federasyondan aldıgı maa$ ''vay bana vay'' cinsindendir.. güney afrika para birimi degil bizzat bizim kullandıgımız vay bana vay hem de...
  • 2 mart 2000'de westfalen'de fatih terim'den yumruğu yiyen, 12 eylül 2007'de ise zor kurtulan teknik adam.
  • ibrahim tatlises icin aydemir akbas ne ise, fatih terim icin de mufit erkasap odur, zaar..?