şükela:  tümü | bugün
 • eski pazar magazin sunucusu simdilerin vatan gazetesi magazin muduru burhan akdagin eski esi
 • 5 haziran(6) gecesi zaga'ya konuk olacak kişi.
 • en genç magazin müdürlerinden. şu an vatan gazetesinin magazin sayfalarını hazırlayan, magazin müdürü. aynı zamanda kanal d ekranlarında şu aralar şenay düdek'le dobra dobra adlı programı hazırlıyor. gerçekten kitap okumasını seven birisi. harrry potter dizini küçük bir kız çocuğu gibi okuyor. erken büyüyen kız çocuğu diyebiliriz kendisine . romantik olanı tercih ettğini de biliyoruz. kolay gelsin müge anlı
 • barbie'nin bir benzeri
  (bkz: sari saclarindan sen suclusun)
 • dobra dobra'ya gelen konuklara tabiri caizse saldıran ilginç bir insan. geçenlerde rezzan kiraz astrolojiyle ilgili, hafif bilimsel açıklamalar yaparken aklınca konuya el koyup, rezzan kiraz'a bile "eeeh eytere beah!" dedirtmiştir. hangi konu olduğu farketmeksizin konuklarını aşağılayıcı cümleler sarfedip, sonunu da 'hayır size demiyorum, diğerlerini kastediyorum ben' diye kıvıran hakkaten çok acayip şahıs.

  öyle ki, şenay düdek gözüme sevimli gözükmeye başladı, yemin ederim.

  edit: bak şimdi aklıma geldi. bu hatunun konukları aşağılama, onlara çemkirme huyu ancak edeplice bildiklerini anlatan konuklara işliyor sanırım. ajdar anık'ın katıldığı programda gıkı çık(a)madan oturuyordu melül melül.
 • nolmuş bu kadına böyle? bi zamanlar gene magazin programı yapardı da, kibalıktan kırılırdı, incecik ziarf bi kadındı. şimdilerde böyle ''ben bilirim, bi susun ben anlatıcam, heeeyt sen de kimsin ulen'' havaları nerden çıktı. ooofff. para mı , şöhret mi, kendini kaybedip aramaya üşenip bi daha kendine gelememek mi ? çok gereksiz şeyler çok.
 • bugün dobra dobra'da 4 aydır boşanmaya çalıştığını fakat boşanamadığını, sürekli karakollara gittiğini ama bir sonuca ulaşamadığını, can güvenliğinin olmadığını, koruma istediği halde verilmediğini haykırmış bir kadındır.
  hukuk okuyup, kendisini şimdiki durumunda bulunan kadınlara adamak istiyormuşmuşmuşmuşmuş...
 • bir insan nasil bu kadar itici olabilir timsali
 • o hörül hörül saçlarıyla gurur duyduğundan korktuğum bir kişidir. bu kadar gür saçın sarı olamayacağı aşikarken insan neden ortadoğu kimliğini reddedercesine saçını barbi sarısına boyatır zaten anlamam ama bir de o boyanmaktan naylona dönmüş saçları her allahın günü omuzlardan kıvırm kıvrım sallandırmak ne demektir? kendisini barbie bebek sandığından şüphe ediyorum. hoş barbielerin bile saçları örgü, topuz olabiliyor, bu ablanın olamıyor.