• eski pazar magazin sunucusu simdilerin vatan gazetesi magazin muduru burhan akdagin eski esi
 • 5 haziran(6) gecesi zaga'ya konuk olacak kişi.
 • gotumuze girebilir gerekcesi ile hakkindaki fikirlerini editlemem icap eden insan soyle ki:
  suan zagada zeynep ozala iltifat eden insan, ne isle ilgilendigini bilmiyorum. niye iltifat ediyor anlamadim. zeynep ozalida televizyonda gormeyeli ne kadar uzun zaman olmus. ayrıca emine bolverdi ye benziyor.
 • en genç magazin müdürlerinden. şu an vatan gazetesinin magazin sayfalarını hazırlayan, magazin müdürü. aynı zamanda kanal d ekranlarında şu aralar şenay düdek'le dobra dobra adlı programı hazırlıyor. gerçekten kitap okumasını seven birisi. harrry potter dizini küçük bir kız çocuğu gibi okuyor. erken büyüyen kız çocuğu diyebiliriz kendisine . romantik olanı tercih ettğini de biliyoruz. kolay gelsin müge anlı
 • barbie'nin bir benzeri
  (bkz: sari saclarindan sen suclusun)
 • dobra dobra'ya gelen konuklara tabiri caizse saldıran ilginç bir insan. geçenlerde rezzan kiraz astrolojiyle ilgili, hafif bilimsel açıklamalar yaparken aklınca konuya el koyup, rezzan kiraz'a bile "eeeh eytere beah!" dedirtmiştir. hangi konu olduğu farketmeksizin konuklarını aşağılayıcı cümleler sarfedip, sonunu da 'hayır size demiyorum, diğerlerini kastediyorum ben' diye kıvıran hakkaten çok acayip şahıs.

  öyle ki, şenay düdek gözüme sevimli gözükmeye başladı, yemin ederim.

  edit: bak şimdi aklıma geldi. bu hatunun konukları aşağılama, onlara çemkirme huyu ancak edeplice bildiklerini anlatan konuklara işliyor sanırım. ajdar anık'ın katıldığı programda gıkı çık(a)madan oturuyordu melül melül.
 • nolmuş bu kadına böyle? bi zamanlar gene magazin programı yapardı da, kibalıktan kırılırdı, incecik ziarf bi kadındı. şimdilerde böyle ''ben bilirim, bi susun ben anlatıcam, heeeyt sen de kimsin ulen'' havaları nerden çıktı. ooofff. para mı , şöhret mi, kendini kaybedip aramaya üşenip bi daha kendine gelememek mi ? çok gereksiz şeyler çok.
 • bugün dobra dobra'da 4 aydır boşanmaya çalıştığını fakat boşanamadığını, sürekli karakollara gittiğini ama bir sonuca ulaşamadığını, can güvenliğinin olmadığını, koruma istediği halde verilmediğini haykırmış bir kadındır.
  hukuk okuyup, kendisini şimdiki durumunda bulunan kadınlara adamak istiyormuşmuşmuşmuşmuş...
 • bir insan nasil bu kadar itici olabilir timsali
hesabın var mı? giriş yap