şükela:  tümü | bugün soru sor
1177 entry daha
  • konsomatrislik yaparken sen git kendinden 15 yas kücük oglanla korunmadan sikiş, bakamayacagin cocugu dogur, götür bakıcıya birak, terk et ve bir daha da arayip sorma. 11 yil sonra utanmadan ben onun annesiyim, size yedirmem cocugumu de. acaba hangi sebepten ötürü 11 yıl sonra analık hakları aklına düştü demezler mi adama? daha önce nerdeydin, bakıcısı senin cocuguna 11 sene annelik yaparken sen bunca sene nerdeydin demezler mi?

bu kadar okumuş insan gelsin seyhan orospusunu savunsun ekşide. dilerim allah yaşatmasın.

ne kitaplardan, ne de günlük sıradan hayatımdan ögrenebilecegim; insanların gerçek yüzünü ögrendim bu programla. iyi sandigim insanin bile bir katil cikabilecegini, yazik cocugunu ariyor diye üzüldügüm kadinin, ertesi gün cocugunu terk eden bir orospu cikabilecegini ögrendim. kimseye güvenmemeyi cok güzel ögrendim.
  • bu programi bir defa izlemedigine emin oldugum cakma kulturlulerin hakkinda ve izleyenleri icin atip tuttugu program.

birgul olayinin ozeti de sahsimca; gecmiste iyi seyler yasayamamis kultursuz birgul’un kendini faruk denen multibeta’ya emanet etmesi. multibeta erkek faruk’un da kendisini sevmeyip sadece cikar icin evlenen kadina sirf tv’ye cikti diye gurur yapmasi durumu. cocugunun da ondan olmadigi kadin isin basinda soylemis onun yaninda kadina fotograflari uzerinden santaj yapiyor. kendince ezikliginin hincini alacak kadindan.

bir erkek olarak birgul gibi bir kadinla degil evlilik arkadas dahi olmam, bu da basima gelecekleri baslamadan bitirmis olmami saglar. faruk denen herif kizi o haliyle alip da sonra da gururlu erkek pozlari kesmesin.
  • sakinleştirici ve dil altı almadan izlenilmemesi gereken programdır. raporlu olduğum için denk geldim ve izlemek zorunda kaldım. günün o saatlerinde genellikle tüm kanallarda benzer formatta yayınlar olduğu için sadece içlerinden biridir.
    incelenilen tüm olaylar değişik değişik olsa da ortak yönleri şunlardır; avam kültür, çarpık ilişkiler, gayrı ahlaki durumlar, cehalet.
11 entry daha