6966 entry daha
  • müge anlıya çok sinir oluyorum artık. kaybolan izzeti 1 günde buldu çok sevindik ettik ama ablasına hayat hikayesi anlattırma amacı nedir? insanlara travmalarını yaşattırıp soru sormanın alemi ne? sen bu adamı nerden buldun? diyor. konu bu mu şimdi. yapacaksan yardım program bitince yap. özel hayat didiklemenin ne anlamı var? yorum yapıyor üstüne adamın evli olduğunu anlarsın falan diye. konu hastalık, kayıplar, ölümler değil mi? her boka yorum yapma telaşına düştü kadın. karşıdakine saygısı yok. kadın diyor....problemi yaşıyoruz. ben gittim gördüm yok diyor. lan sen bütün türkiye'yi mi gezdin gördün hepsini biliyorsun? var demek ki yaşanan anlatılıyor. sokak röportajlarındaki dayılara benzedi.
  • müge anlı sürekli at kafadan bilgi yarışması dediğinde
    kafamda müge hanımın sunduğu yarışmacıların başlarına at kafası kostumü geçirerek soruları cevapladığı bir tv programı geliyor . haa yarışmacılar normal olup müge başına at kafası geçirebilir ona ben karışmam .
    ama böyle bir yarışma programı yapılırsa telif adına 3-5 ateşlerlerse sevinirim .
    vermezlerse müge anlı programına çıkarım dolandırıldım diye . valla yaparım
  • müge bu anamur cinayeti de sonuçsuz kalırsa vala çok zoruma gider.
    dikkat ederseniz alime her soruya tekerleme gibi aynı cevabı veriyor fakat hasan’la ilgili bir sorunun cevabından önce bir yutkunuyor, heyecanlanıyor. müge de bunun farkında.
    bence kocası, hasan’la alime arasında bir şeyin görgü tanığı oldu hasan’la alime de bir olup kocanın işini bitirdiler.
  • aleyna çakır dosyası kapatılınca pek bir takip etmek kalmadı. tabi müge hanımın suçu değil, kim bilir neler var altında.
14400 entry daha
hesabın var mı? giriş yap