• rahmi amcamın her şeyi birbirine karıştırdığı tv programı.

müge abla rahmi amcamı emekli et be abla.
  • hahahaa :))) müge'nin iyot ve protein tedavisi önerisine hasta oldum. valla bence bu kadar zaman iyi sabretttin mügecim ama gerek yok, bütün anadolu'ya baştan başa bir güzel toprak döküp bir güzel gömmek lazım.
  • sistem (devlet -polis, hakim, savcı, jandarma, sosyal hizmetler, vs - ) mükemmel işliyor problem toplumda / bireylerde programı.
  • hakikaten insanımızın ne denli yalancı ve ahlaksız olduğunu açık açık gösteren program.

aile üyelerine yaptıkları pislikler, akılalmaz düzeyde ahlaksız ilişkiler ve normalleştirilmiş kötülükler. kendi küçük ve pis dünyasında yaptıkları kendisini ilgilendirmiyor sadece. bu ahlaksızlığını kamu düzenine yansıtıyor doğal olarak.

örneğin aydınlatılmasını kendisi talep etmesine rağmen polise savcıya ve konuya yardımı dokunabilecek diğer herkese hiç utanmadan yalan söyleyebiliyor. adamlar da bu şerefsizler güzünden uğraşsın dursun.

bir durumdan korkulmasını ve saklanmasını bir yere kadar anlarım. fakat aylarca yıllarca milletin polisini jandarmasını kişisel pisliklerinize alet etmenizi anlamam. eninde sonunda ortaya çıktığı zaman o araştırmalar nelere mal olmuş be kadar zaman kaybettirmişse bu yavşaklardan acısı çıkarılmalı. kamu adına bu yolsuzlara dava açılmalı.

izlemeyen bilmez, ama izlerken o çabaları o kayıpları görünce, orada kendisi gibi dalyarak arkadaşına anlatır gibi rahat rahat atıp tutan yalan söyleyenleri yok edesim geliyor. bunlar gibileri imha etseler vallahi dünyanın hayrına olur.

bu arada bu şerefsizlerin varlığı, devletin bazı konularda yetersiz ve hatta özensiz davrandığı gerçeğini değiştirmez. zaten sistemin böyle olmasından faydalanan hayatsızlara mahal verdiği için oluyor bunlar.

devleti ayrı, insanımızı ayrı değerlendiriyorum ve toplumun devletten daha suçlu buluyorum.

sen itlik köpeklik yapacaksın sonra vay efendim ‘kader mahkumuyum’. allah sizin belanızı versin.
  • bir kez daha anlıyoruz ki zamparalık başa bela . yaşınıza başınıza dikkat edip kendinize saygınız olsa nefsinize sahip çıksaydınız rezil olmassınız. ayrıca cinayet kurban gltmez katil olarak suçlanmazsınız .
    adam akıllı işinize bakıp iyi blr insan olsanız kimseye karışmazsanız keyfiniz bozulmaz .

eline , beline ve diline sahip çık kafan rahat. ortalıkta müslümanım diye dolaşıyorsunuz açın o kitabı ne yazıyor ne öğüt veriyor .
  • mehmet avcı cinayetinin çözüleceği falan yok. bi ara müge anlı fatih’in üzerine gitti ama ondan da bir şey çıkmıyor. beklenen itiraf gelmiyor bir türlü.

o değil de sayın müge, yav o kıyafetler nedir ayol? seksenlerde bile giymiyorduk. hele o saç? rica ediyorum acilen yardım al. güzel kadınsın ama yani daha modern olabilirdin. saçları kestir, dantelli, işlemeli yakaları sök. ayrıca youtube’dan izliyorum ben. anlamıyorum hangi cinayet hangi video? doğru düzgün isimlendirin kardeşim şunları. ben tarihe göre izlemiyorum. ölenlerin adı falan da yazsın ya da ne bileyim, daha bariz başlıklar bulun. sıraya sokun işte ne bileyim mehmet avcı cinayeti 1-2-3 gitsin.
  • fatih yengesine inceden yanık gibi geldi bana. öyle ki ben onu kocası sanmıştım. yengesi konusunda dazla histerik ve vücut diline bakılırsa ilgisi onun üzerinde.
  • müge anlıcım buraları okuyorsan acilen kıyafetlerni hazırlayan kişiyi ve kuaförünü değiştirmen gerektiğini özellikle söylemek istiyorum. hoş kadınsın hatta saçların çok güzel ama ekranda o kıyafetler ve saçlarla çok demode duruyorsun. yani o kıyafetlerinin rengi modeli ayrı saç modellerin apayrı.

tebdil-i mekanda ferahlık vardır sende bir ferahlama yaşasan iyi olacak abla
  • şuan 26 yaşında olan bebekken annesinin terk ettiği bir kadın var ekranda annesine tepki gösteriyor müge anlı kıza empati yapamıyor maden tepki göstereceksin neden aradın demeye getiriyor. kolay değil o terk edilmişlik duygusunu aşabilmek. ayrıca belki annesinin yüzüne bakıp acı çekmesini sağlamak için aramış da olabilir arayan kişinin amacı illa ki sevgi yumağı olmak olamayabilir ki öyle bile olsa hakkıdır. bir anneye en çok ihtiyaç duyulan anda terk edilen bir çocuğun tepki göstermesinden daha doğal ne olabilir? bazen kantarın topuzunu kaçırıyor müge.
  • şuan fena halde kafa kulak siken bir bağırışma var. bitse de cinayet mevzularına geçse.
hesabın var mı? giriş yap