352 entry daha
  • bugün rüyama giren başarılı oyuncu.

aynı ortamda oturuyoruz, pırıltılı şık bir elbise var üzerinde, ayağında sandalet tipi alçak topuklu bir ayakkabı.

öyle laf lafı açıyor konuşuyoruz, onun doğum günüymüş "doğum günün kutlu olsun" diyorum ve 30 yaşımdan sonra artık doğum günlerimde sevinemediğimi "nötr" olduğumu, 60 yaşıma gelince de herhalde oturup ağlayacağımdan falan bahsediyorum, gülüyor bana.

sonra kalkıp yanıma geliyor, benim de doğum günüm yeni geçmiş, "senin de doğum günü kutlu olsun" diyor. elimden tutup dansa kaldırıyor.

dans etmeye başlıyoruz ama boyu benden biraz uzunmuş, "ekranda göründüğünden çok daha uzunsun" diyorum. ben öyle deyince ayakkabılarını çıkartıyor. ve ekliyorum "ayrıca daha da güzelsin"... tatlı tatlı gülüyor yine. boyumuz daha denk oluyor ayakkabılarını çıkartınca. dans etmeye devam ediyoruz ahenkli bir şekilde.

ve en nihayetinde hanımın dürtmesiyle bu rüyadan uyanıyorum. giyinip işe geliyorum.
  • canlı yayında yapılan 'hadi' yarışması sunucusu olana kadar sempatik, güzel, tatlı bulduğum oyuncu, sunucu, hanım kız.

tatlısın güzelsin de, azıcık kılsın be çoooocooooğuum... antipatik şakalar el kol parmak hareketleri yapma şu yarışmayı sunarken olmaz mı?
168 entry daha
hesabın var mı? giriş yap