• hadi uygulamasını indirdim, bu ne idüğü belirsiz şeyin konuşmasına ve mani okumasına 10 dakika kadar tahammül edebildim ve uygulamayı sildim.

tanım: o kaşlarla çok kötü görünen bir varlık.
  • 28 aralık 2018 hadi yarışması künefe rezaleti esnasında yarışmayı sunan kişi. yorumlarımızı görüyor muydu esnada bilmiyorum, ancak rejiden husus hakkında uyarılmadığı kesin.
  • bugün rüyama giren başarılı oyuncu.

aynı ortamda oturuyoruz, pırıltılı şık bir elbise var üzerinde, ayağında sandalet tipi alçak topuklu bir ayakkabı.

öyle laf lafı açıyor konuşuyoruz, onun doğum günüymüş "doğum günün kutlu olsun" diyorum ve 30 yaşımdan sonra artık doğum günlerimde sevinemediğimi "nötr" olduğumu, 60 yaşıma gelince de herhalde oturup ağlayacağımdan falan bahsediyorum, gülüyor bana.

sonra kalkıp yanıma geliyor, benim de doğum günüm yeni geçmiş, "senin de doğum günü kutlu olsun" diyor. elimden tutup dansa kaldırıyor.

dans etmeye başlıyoruz ama boyu benden biraz uzunmuş, "ekranda göründüğünden çok daha uzunsun" diyorum. ben öyle deyince ayakkabılarını çıkartıyor. ve ekliyorum "ayrıca daha da güzelsin"... tatlı tatlı gülüyor yine. boyumuz daha denk oluyor ayakkabılarını çıkartınca. dans etmeye devam ediyoruz ahenkli bir şekilde.

ve en nihayetinde hanımın dürtmesiyle bu rüyadan uyanıyorum. giyinip işe geliyorum.
  • canlı yayında yapılan 'hadi' yarışması sunucusu olana kadar sempatik, güzel, tatlı bulduğum oyuncu, sunucu, hanım kız.

tatlısın güzelsin de, azıcık kılsın be çoooocooooğuum... antipatik şakalar el kol parmak hareketleri yapma şu yarışmayı sunarken olmaz mı?
  • çirkin bu kız ya nesi güzel anlamadım. hadi yarışmasını sunan kişi
  • güzel / çirkin neyse de acayip negatif enerji veren sunucu. böyle birini ilk gördüğünüzde konuşmasa bile itici gelir ya hah işte müge de o gruptanmış gibi geliyor bana. sıla vari havası var böyle ama sıla’ nın ham hali gibi, değişik.
    t: sunucu, düz bildiğin sunucu.
  • soğuk bir enerjiye sahip sunucu/ oyuncu. güzel mi? tartışmasız güzel bir kadın ama öyle soğuk bir havası var ki her gördüğümde aynı şeyleri düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi.
  • iş bankası reklamlarında oldukça güzel bulduğum sunucu.
  • bildiğim kadarıyla o dönem okulların arasındaki anlaşma gereği izmir konak anadolu lisesinden sözel bölümü tercihi sebebiyle atatürk lisesine geçerek mezun olmuş şahıs. dağın başındayken de (bkz: konak anadolu lisesi) güzeldi...

bir diğer konak anadolu liseli güzel için:
    (bkz: gizem soysaldı)
  • güzel kadın. ama hadi yarışmasında gerçekten çok kötü. konuşamıyor, kelimeleri telaffuz edemiyor. sürekli tek elinin parmağını şıklatıyor tikli gibi. aradaki bekleme süresini doldurmak için boş boş konuşuyor. muhtemelen o saçmalamasını engellemek için şıklar hakkında bilgiler geçiyor monitörden. oradan okuduğu o kadar belli ki, gözü sürekli aşağıda. yani hangi akla hizmet sunucu olarak alınmış bilmiyorum. kendisinden sonra yarışma ekibine katılmalarına rağmen özge ulusoy ve ceyda düvenci çok daha iyi sunuyorlar.
hesabın var mı? giriş yap