şükela:  tümü | bugün soru sor
  • meb tarafından bir okulda görevlendirilip 3 saat sonra pardon denilerek görevden alınan engelli öğretmen, psikolog, mütercim tercüman .
  • ülkenin halinin ne kadar vahim olduğunu gösteren durumun içindeki öğretmendir.
    görme engelli bir öğretmendir. onur dereceleri ile üniversitelerden(!) mezun olmuş, oldukça yetenekli bir gönül insanıdır. devlet lütfedip ona göre vermiştir ve verdikten kısa bir süre sonra (gerçekten çok kısa, 4-5 saat gibi bir süre) "pardon, yanlışlıkla oldu. görme engelinizden dolayı size görev veremeyeceğiz" diyerek kendisini görevden almıştır.

o emri veren kişi gerçekten içi rahat bir şekilde uyuyor mu bu gece merak ediyorum. suratını bilsem, sokakta görsem yüzüne tükürürüm pezevengin.
  • bizim bir eleman zaytung paylaşımları yapar insteklandan. haberi okuyunca güldüm önce, sonra gerçek olduğunu fark ettim.

insan edecek küfür bulamıyor. kötü insanlar ülkesi burası, hak ettiğimiz gibi yaşıyoruz.
  • beni inanılmaz üzmüş öğretmendir. umarım ettikleri hatadan yine dönerler de müge öğretmen öğrencilerine kavuşur.

hayat bazıları için hiç adil değil. keşke daha fazla zorlaştırmasak.
  • manisa'da özel bir üniversitede öğretmenlik yapan, ders verdiği sırada "öğretmenlik atamanızla ilgili hata yapmışız, pardon" denilerek işten atılan görme engelli öğretmen.