• kanal d de sanırım sabah saatlerinde yayınlanan, gereksiz dedikodu ve insanın hayatına boşluktan başka hiç bir şey katmayacak 20 dk izlediğinizde beyninizin eridiğini hissedebileceğiniz 5.sınıf sabah programı.
    en son denkgeldiğim de yine onların tafyadan olan bir kadının 52 bin lira botunu övüyorlardı.
  • tesadüfen denk geldiğim bugün yayınlanan programda,en ilginç şarkı sözleri sıralamasında rahmetli durmuş çiğdem tarafından seslendirilen şiki şiki baba şarkısını ferdi tayfur'un seslendirdiğini söyleyerek izleyenlerini yanıltan program.
  • bildiğin süzme pislik bunlar. artık müge mi gülşen mi bilmiyorum hangisi, kızını kaybetmiş kadının (bkz: zerrin arbaş) yarasını tam pislik gibi deşiyorlar, yok haberi nasıl aldınız, yok atlattınız mı, size de ne kadar benziyor... abv.
  • manipülasyonun kralını yapan 2 estetikli bacının programı. bir daha izlemem ben bunları.

fedon’un dediği “bazı kadınlar kesilmeyi hak ediyor. hiç bir adamı gördünüz mü uyurken kadını baltayla kesen? ama bazı kadınlar bunu yapıyor, uyurken adamı kesiyorlar. o duruma getiriliyorlar”

müge ve gülşen’in dediği “fedon’u kınıyoruz. ne demek haberlere çıkıyor adamlar kadını kesiyor! o kadın hak etmiş mi oluyor kesilmeyi... işte bazı ünlüler o kadar kariyerden sonra bir laf ederler bütün kariyerlerini sıfırlarlar”
  • hanımefendiler evlenmeden hamile kalıp da hızla nikah kıyanlara laf ediyorlar.

neymiş eskiden böyle şeyler ayıp olurmuş, acaba eski örf ve adetlerimize mi dönseymişiz?

valla dönelim, dönelim de eski örf ve adetlerimize dönersek sizin gibi boş insanlar da işsiz kalır.

dedikodu yapmak çok ahlaki bir davranış çünkü. sizin yaptığınız şey çok ahlaki bir iş.
  • bütün gün oturup milletin ne yaptığını ne söylediğini konuşan onun dışında da bir vasıfları olmayan 2 adet milf
  • zerrin özer'e iyilik mi kötülük mü yaptılar çözmeye çalışıyorum.
  • cengiz kurtoğluna canlı yayında playbackte hakan altun'un cd sini açan bi programdır!
  • ilk zamanlarında izliyordum ama artık çok sıkıldım muhabbetlerinden saçma sapan şeyler..
  • baya baya kotu estetikli iki kadinin sundugu sacma bir magazin programi.
hesabın var mı? giriş yap