şükela:  tümü | bugün
 • başlık sınırından ötürü ancak böyle açabildim.

  muğla’nın köyceğiz ilçesinde gebertilen 5 pkklı köpeğin cenazelerinden ikisinin hdp adana milletvekili meral danış beştaş ve hdp mardin milletvekili erol dora ile ailesi tarafından teslim alınması olayı.

  hdp ayrı pkk ayrı faşistler!!! bu olayı eleştiren faşisttir! burada bir insanlık var faşistler anlayamamış. zaten faşistlerle siyaset konuşulmaz. faşist olduğunuzu söylemiş miydim? faşist.

  http://www.milliyet.com.tr/…stlerin-gundem-2535136/
 • haber değeri taşımaz. emperyalizmin ortadoğu çıkarları için leş olmuş kişilerin leşlerine sahip çıkma olayıdır. vaka-ı adiye.
 • hemen hdp'yi savunmalı ve foşiksavar moduna girmeliyim. eğer uslu bir vatan haini olursam foşik diyen kızlar bağa virebilir...
 • şehit cenazesine katılır ve sonra da gidip türkü kürde kürdü türk'e kırdırıyorlar demedikçe gözümde pkk destekçidir bu parti.
 • tasmalı itlikle stratejik ortaklığı birbirine karıştıran kansızları gösteren başlıktır. işin komik tarafı kendini sosyalist olarak tanımlayan bir örgütün dünyanı en vahşi kapitalist ve emperyalist devleti olan amerika'nın itliğini yapmasıdır. kürt şehri derken eğer türkiye'nin güneydoğusunu kastediyorsan, evet doğrudur işsizlik problemi vardır tıpkı yozgat gibi, kastamonu gibi, bayburt gibi, aksaray gibi. ama ben bu illerde ben işsizim deyip gençleri kahpe pusularla öldüren kimse görmedim.
  be orospunun doğurduğu! necmettin yılmaz'ın ailesi yok mu? bu genci dünyada eşi ve benzeri olamayan bir kahpelikle katletmen sana ne kazandırdı? peki eşinin yanında ensesinden vurulan astsubay? aybüke öğretmen ve yüzlerce öğretmen? şerefsizliğin kitabını mı yazmaya çalışıyorsunuz kanı bozuklar!!

  delikanlı olacaksın kahpe değil. madem bişeylerden şikayetçiysen adam gibi çıkıp kendi imkanlarınla mücadeleni verirsin. emperyalistlerin iti olmak sana ilerde tarihin boklu sayfalarını kazandıracaktır. çocukların ortadoğunun fahişesi bir örgütün kuduğu devlette israil yardımıyla bir kene gibi yaşamak zorunda kalacak maalesef..

  ekleme: pkk denen it sürüsü emperyalistler tarafından kurulup, beslenip yönetilen suni bir oluşumdur. nefret tohumlarını yayıp büyük israil ideailini gerçekleştirecek ayaklardan sadece biridir. o yüzden pkklıları insan yerine koymak bile insanlığa hakarettir. türklerden önce namuslu kürtler sizin ananızı sikecek merak etmeyin.
 • herzaman yaptiklari sey hayir birde bu serefsizler biz ayriyiz diyorlar ya bunlarin hepsini bir yeretoplayip benzin dokup yakacaksin.
 • argümana bak. doğu-güneydoğu şehirlerinde işsizlik varmış. sanki ülkenin batısı bana isviçre, norveç amk. hiç işsizlik yok, millet 7000 tl asgari ücreti harcayacak yer arıyor.

  (kürt şehirleri demedim özellikle. karşılık olarak batıdaki tüek şehirleri demem gerekirdi. bu tuzağınıza da düşmeyeceğiz)
 • canlı bomba için matem evi kurup yas tutmuş bir güruh için çok da şaşılacak bir durum değil
 • boka konan sinekler misali. bok çuvallarının etrafı kirletmesine engel oluyor güvenlik güçlerimiz, sinekler de hemen boku sahiplenip konuyor. çünkü boktan besleniyor o bok sinekleri de.
 • (bkz: çöpçüler)