şükela:  tümü | bugün
 • anlaşılan okan bayülgen sade vatandaş'ın kanal d versiyonu gibi bir şey olacak.
 • mahmut çelikin davet edildiği merakla beklenen program.
 • 00.30 da başlaması gerekiyordu fakat saat 01.13 olmuşken halen mavi gözlü dev filmini görmekteyiz ekranda. anlaşılan okan bayulgen'in kanal d yönetimine zamanlamalar konusunda yaptığı azarlar fazla işe yaramıyor. geç başlayan program sonra geç bitiyor. hatta bitemiyor bile, bir bakıyorsun televizyona saat 4 ya da 4.5, stüdyo boşalmış program bitmiş haberin yok (diğer programlarında kaç sefer oldu bu).

  edit : sanırım 00.30'da başlayan disko kralı, medya kralı ise 23.30'da başlıyor.
 • bildiğin sade vatandaş. faydalı bir program olacağı konusunda şüphemiz yok.

  ilk hafta uyuşturucu ve internet bağımlılığı konu edinilmiş. internet bağımlılığı ile ilgili olan bölümde, okan bayülgen'in ekşi sözlük'ten de bahsedeceğini söylememe gerek yok değil mi? he işte, o nedenle söylemiyorum.
 • disko kralı ve medya kralı'nın aksine söz verdiği saatte başlamamış, izleyicisini 45 dakika bekletmiştir. medya kralı ile birlikte işi gücü olan insanların seyretmekte zorluk çekeceği veya seyredemeyeceği bir programdır.
 • pazartesi gecesine yerleştirilerek büyük bir haksızlığa uğramış programdır. oysa daha çok insan tarafından izlenilmesi gerekiyor. o kadar az konuşulan o kadar önemli konulara değiniyor ki.
 • türkiye'deki izleyici kitlesinin niteliğine açıklık getirebilecek bir program.
  televizyonlarımız günboyunca beş para etmez sayısız programla doluyken, böylesine kaliteli bir programın böylesine geç bir saatte yayınlanması, yurdumun izleyici kitlesini tam anlamıyla açıklar durumda. ancak saati sorun etmiyor, takip ediyorum.
 • haldun hürel ile okan bayülgen'in karşılıklı istanbul konuşmasını beklediğim programdı. lakin haldun hürel'in varlığı ile yokluğu pek farkedilemedi. bir ara biraz konuştu o kadar. umarım ileriki haftalarda karşılıklı bir sohbetlerini izleriz kendilerinin.
 • internet bağımlılığı bölümünde kaan sezyum'un davet edilmesine pek anlam veremedik. bağımlı olarak mı orda bulunuyordu yoksa bağımlılığı mı irdeliyordu pek anlaşılmadı. ayrıca twitter, facebook, wow, quake ve farm will'nin yanında ekşi sözlük de sayılmalıydı ama okan bilinçli olarak es geçti gibi geldi.
  asıl beklenen serdar kuzuloğlu idi ama sezyum ile idare ettik. gerçi ordaki menopoz teyze'den ona pek söz düşmedi ama yine de pek fena bir program olmadı sonuçta.
  bir de gemide muzun üzerine binerek gelen böcek muhabbeti geçti ki ne olduğuna dair en ufak bir fikrim yok. gecenin sürpriziydi herhalde.