• * sürekli "ben" diyordur,
    * sadece kendisi konuşuyordur,
    * ilgi alanlarınız uyuşmuyordur,
    * konuşurken çok fazla es veriyordur,
    * çok yavaş ya da hızlı konuşuyordur,
    * konuşurken ağzınızın içine giriyordur,
    * sürekli söz kesiyordur,
    * söylediklerinizle ilgilenmiyordur
    ya da:
    http://i.imgur.com/eiqpbpi.png
  • bu insandan seçmeler:
    "offf pazartesi sendromu yhaaa!"
    "offf işimden nefret ediyorum ama bir o kadar da mesleğime aşığım!" (kardeş sen hayırdır?)
    "offf çalışmaktan nefret ediyorum. çok yoğunuz bla bla bla" (bkz: şikayet ediyormuş gibi görünüp övünmek)
    "offf çalışmayınca da çok sıkılıyorum yhaa!"
    "offf kaçıp gitmek istiyorum bu ülkeden yhaaa!" (gidemedi)
    "offf arabam yok koşuşturmak çok yoruyor yhaa!"
    "offf araba kullanmaktan nefret ediyorum, şu istanbul trafiğine bak yhaa!"
    "offf herkes beni kıskanıyor, herkes saç boyamın rengini, ojemi, giyim kuşamımı taklit ediyor yhaaa!"
    "offf hep dürüstlüğümden kaybediyorum, herkes tü kaka ben pamuk şekerim."
    "offf herkes peşimde ama ben yüz vermiyorum hıh."
    "offf üç hafta önceki mesajına dönemedim cnm ya kafam bozuktu, şimdi bi arayayım dedim. naber?" (bkz: işi düşünce arayan insan)
    "türk kızları rerörerö" + "türk erkekleri rerörerö" + "isviçreli kızlar bir harika dostum" + "iranlı kızlar bi içim su" + "kız milleti şöyle.." + "erkek milleti böyle..."
    "şurdan şöööyle kulunçlarımdan doğru bir ağrı vuruyor te boynuma..."
    "artık yepyeni bir hayata başlamayı planlıyorum, kendime yeni bir sayfa açtım, artık şöyle olacak böyle olacak, değişim, farkındalık, evren, pozitif bla bla..."
    "biliyor musun aşık oldum" + "biliyor musun sevgili buldum" + "biliyor musun yakında düğünüm var" ve açıklamalar açıklamalar...
    "oğluşum şöyle yavruşum böyle..." (bkz: bitmek bilmeyen bebek muhabbeti)

edit: "kedişim şöyle köpüşüm böyle..." (bitmek bilmeyen evcil hayvan muhabbeti)
  • ortada muhabbet yoktur.o anlatır siz dinlersiniz.
  • bazen hakkımda böyle düşünüldüğünü düşündüğüm insan modeli. *

konuşmaya başlayınca tamam, akıyor muhabbet eğlenceli bir şekilde. ama yok arkadaş ben muhabbet başlatamıyorum. tek bir arkadaşım var yanında hiç susmadığım. ki o da yanında saçmalanabilen insan modeli. onun dışında kimseyle yalnız takılamıyorum. konu aç aç bir yere kadar. bir yerden onra 'ee daha daha nasılsın'a gidiyor muhabbet. ki o da hiç iç açıcı değil. 2 kişi takılamıyorum kimseyle. en az 3 olacak ki ben sustuk mu biri daha muhabbet açsın. of sözlük of. ne olacak benim bu halim.
  • cogu zaman surekli kendinden bahseden insandir.
  • sevgilisinden ayrılmış, hastalık hastası insan.

sizin 86.ayrılığınızın sonunda yine de barışacağınız benim aklıma geliyor da senin aklına mı gelmiyor. ayrıca ne sevgiliymiş bee derdini anlat anlat bitiremedin.

(bkz: sevdiğini sanmak)
    (bkz: mal gibi sevmek)
    (bkz: bağımlılık)
  • insanın yaşama sevincini alır.
    isim önerisi için (bkz: headfucker)
  • özenti olan,sürekli markalardan bahseden,sürekli kendisini öven,sürekli yamanmaya çalıştıklarına yalakalık olsun diye onları da öven,kendini üstün göstermeye çalışan insandır.katlanamıyorum sözlük!
  • * çok fazla sallıyordur.
    * bilmediği konular hakkında bile konuşur.
    * size konuşma fırsatı vermez.
    * konuşması bittiğinde de sizi dinlemek dışında başka bir uğraş bulur.
hesabın var mı? giriş yap