şükela:  tümü | bugün
  • bana hic tanimadan “kardesim buralardan istedigin biseyler varsa soyle” demis, dunyada hala iyi insanlarin oldugunu hatirlamama neden olmus eksi sozluk yazari.
    caninin sagligini isterim ben.
  • scarboroughludur.
  • burada karşılaşmama şaşırmadığım ancak duygulandığım abimiz.

ilk çocukluk yıllarım çoğunlukla -ramazan teravihlerinde birden küçük bir camiye dönüşen, anahtarları paspasın altında, kapısı her gelene açık- evlerinde geçti.

kendisi yaşımca çocuk sahibi koca adam olduğu için kimi zaman şehir dışında kimi zaman yurt dışında yaşardı ve tatillerde görürdük. futbol sevgisiyle, sıra dışı entelektüel birikimiyle, hobileriyle gözlem odağımdı, ki ilk maça gitme deneyimimi gençler birliği - çanakkale dardanelspor maçında kendisiyle yaşadım. ben ve kızı 6-7 yaşımızda iken bizi elimizden tutup maça götüren bir kraldır kendisi.

keşfedilse kesinlikle başbakan vb. olacak üçyüz spartalı gücünde annesi; benim rahmetli, güzel, akıllı ve en önemlisi hayatına dokunduğu herkesin üzerinde hakkı bulunan halam hep aklımdadır. bu dünyada tanıyan herkesçe sevildi, umarım gittiği yer çok daha güzeldir.

zaman, imkanlar, mesafeler insanları ayırsa da, yıllar sonra kendi canından biri ile karşılaşmak mutlu ediyor insanı, bu vesile ile selam olsun krala.