şükela:  tümü | bugün
  • aslında başlık açıp reklamlarını yapıyorum ama bu nedir arkadaş ya! kafalar ne hale geldi bu ülkede! geçen servise gittim bir tane africa twin üzerinde bu logoyu gördüm şok oldum!

    motosikletin bu mantıkla ne alakası var anlamış değilim, şimdi bunlara karşılık ateist motorcular kulübü mü kurulmalı ya da kemalist, laik motorcular kulübü mü lazım , belkide orta yolu bulan kapitalist veya sermayeci motorcular kulübü mü oluştursunlar, sizin nasıl bir ayrımcı kafanız var, bu işin motorla ne alakası var!

    motosiklette kimi uzun yolu sever, kimi hızı, kimi chopper sever, kimi enduro vs. ama bu nedir arkadaş nasıl bir rezil bir mantıktır. bu kafalar ne yer ne içer hep amaç insanları her konuda ayırmak, bölmek parçalamak mı amacınız amk!

    benim üye olduğum bir çok grupta her görüşten insan vardı, bir arada farklılıklarımızla gayet de keyifli etkinlikler yaptık, hiç kimse özel olan meselelerini ortaya koymazdı ne zaman ki akp her şeye egemen oldu, bu güzel halimiz çekip gitti, hayatta her konuda ayrımcılık hat safhaya geldi, bu olayda bir örnek!