şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ilk bakışta ancak frankenstein kadar sevimli bir niteleme gibi dursa da peşin peşin yargılamayın bu tanımı. evet hem orta ölçek muhafazakar hem de sosyal demokratım. bu iki özelliğe de yaradılış gereği sahibim. evet, sentez su alıyor gibi hafiften ama ben böyleyim işte. benim de diğer yaşıtlarım gibi top oynamaya, sevmeye, sevilmeye, siyasi duruş sahibi olmaya hakkım var. hem uzaktan belli de olmuyor.
  • son zamanlar da benim de benimsemeye başladığım görüş
  • benim. başta bir oksimorondu benim kafamdaki ama sanırım çok da tezatlık içermeyebilir (bkz: fabiancılık)

nurcu değilim. sosyalist hiç değilim. simdi bir yazar sorunca tekrardan detaylandirmak istedim, muhafazakarligim din ile alakali degil. bir yasayis seklim varsa onu kiramamam ile alakali. her cumartesi sinemaya gitmem. cuma aksami muhakkak disarda yemek yemem. sali aksamlari muhakkak kebap soylemem gibi.

edit: kendisine muhafazakarsosyaldemokrat@gmail.com üzerinden de ulaşılabilecek yazar.
  • bilgili, görgülü, zeki yazar. bir de bu sıfatlara yalnızı eklemiş durumda. oysa hiç de yalnız kalmaması gereken biri ama bunu kendi hayatını zorlaştırarak elde ediyor. *
  • "let's go bitchezz!" ile tanıdım ben onu yıllaaar once... saskın bakıslarıma muzur bir gulusle "let's go bithcezz!" dedi hep. o bize yuruyun dedi, biz de yuruduk. hep beraber bitchez olduk yuruduk. kızılay'a yuruduk, tunalı'ya yuruduk, mantıcı'ya yuruduk. msd bize "yuruyun ya bitchezzlar" dedi biz de yuruduk.

sonra bana "mama" dedi. kastettigi mama'nın ne oldugunu pek anlayamasam da, "oglusum" dedim bagrıma bastım. ictenligini, samimiyetini, bakıslarındakı muzur masumiyetini, sevimli ic cekislerini, muhabbetini ve dostlugunu icime isletti. kedimi de cok sevdi hem, acayip kedi sever kendisi. ben de aldım onu mamasının guzeli yaptım.

muhafazlar sosyal demokrat oldugu kadar, kendisi bitchez'in vazgecilmez bitch'lerinden biridir aynı zamanda. hepimiz bitch'imiz, bitch'imiz hepimiz icin!!!
  • nice dogum gunleri olasıca insan...
    bu sene de burdan kutlayalım aksama nasılsa arar "mamasının guzeli" diye severim.
  • (bkz: #73460660)

kardeş üzgünüm ama kadın merdi kıpti misali cahil bir açıklama yapmış, sen de bunu matah bir şey sanmışsın.

tanım: önde gelen fransız kezbanlarından birisinin yaptığı hülya avşarlık.