şükela:  tümü | bugün
  • senelerdir gözünüzün önünde bunlar oluyor ama ya görmüyorsunuz ya da muhalefet etmeyi bilmiyorsunuz, muhalefeti bilmiyorsan ülkeyi nasıl yöneteceksin.

bir organize suç örgütü lideri sizden daha çok şeye vakıf ve elinde belgeleri, kanıtları var. sizin elinizde ne var? bir avuç tuz.

şu adam parti kurabilse yeminle sizden fazla oy alır hiç utanmıyor musunuz? kıçınızdan donunuzu alsalar haberiniz olmayacak ya da görüp ses çıkarmayacaksınız.

siz ne zaman muhalefet yapmayı düşünüyorsunuz? halk hırsızı, uğursuzu iktidardan indirdikten sonra mı?

lağım patladı ülke bok içinde neyi bekliyorsunuz?

suç bizim mi demeyin siz böyle olduğunuz için bu suçları göstere göstere işlediler.

çıkıp esip gürlemeyin boşuna, ya toptan istifa edin ya da sineyi millete dönün.
  • bunların hepsi söylendi, önergeler verildi, suç duyurusunda bulunuldu, cahil kitleye anlatılmaya çalışıldı ama karşılık bulunamadı. adamlar belgelerde gösterdi ama sonuç yok çünkü bunlara oy verenlerin hepsi halinden memnundu.
    şimdi bırakında insanlar tepki göstersin muhalefet ne diyor diye baksın.
    unutmayın bunlara oy veren insanların düşünceleri değişecek sonrada oyları değişecek.

pişman olan insanların sayısı arttıkça muhalefetin iktidar olma şansı artsın başka bir çözüm yok.
  • yok mu sayın sülalesini siktiğim?
  • güney beldesi seçim sonuçları

en az iki jenerasyon değişmeden bu ülkeden bir şey olmaz. fazla kasmayın.
  • muhtemelen bunun için attın muhalefete yüklenmeyin ben kendi işimi kendim görürüm tweetini ama sen muhalefet değilsin bu iş bu adamların görevi. bir soru önergesi verdik kabul etmediler daha ne yapalım diyemezler.

sineyi millete dönsünler bunca yozlaşmaya, kokuşmuşluğa halk artık sesini çıkaracaktır ama onlar orda korkuluk gibi durdukça halkta ne yapacağını bilemiyor.

yeter yav 20 senedir ne yaptınız muhalefet olarak neye engel oldunuz, eğitim yasasında kapıları kapatıp kendi kendilerine kanunu çıkardılar o kapıları kıramadınız, yazıklar olsun.

hesabın var mı? giriş yap