şükela:  tümü | bugün
 • hocam sen gene istediğine verde bütün muhalefetin müslümanlara küfrettiğini zannetme, tekil örneklerden yola çıkarak genelleme yapma, çünkü bu faşizme kapı açar...

  edit: ilk defa başlık başıma kaldı, aksi gibi elemanın ne dediğini de unuttum, bu aktroller o kadar profesyoneller ki bir şey yazıp anında vınlıyorlar, yetişmek mümkün değil keratalara, ay çok heyecanlandım, entry silmek de bize yakışmaz, ne diyem, başlık başıma, başım başlığa, püskülü ben olayımmmm
 • bir denesen güzel kardeşim, hala 1940larda yapılana takılmasan. bahane yapmasan bunu

  kaç chpli siyasi bunların namazını engelleyeceği diyor. hem bizim çoğumuz akepeli gibi değildir engellerse beraber karşı çıkarız chpye tarihe gömeriz bir daha iktidar göremez

  denemeye gönlün varsa denersin yoksa böyle bol amalı entry girersin
 • bireysel yorumu yanlış yapsa da muhalefetin çok pısırık kalması sebebiyle insanların başka kapı araması gerçekliğini yansıtabilmiş.

  hayır kimseye zorluk falan çıkmaz, kimseye zulüm falan edilmez. şu an sana kimse dokunmuyor diye akp zulmetmiyor mu sanıyorsun mümin arkadaşım?
 • (bkz: iktidar yüzünden muhalefetten kopamamak)

  ben de isterim ülkede kayrılayım, cop, gaz yemeyeyim, gelecekte işimden saçma sapan nedenlerle atılmayacağımı bileyim, iki yalakalık yapıp parayı götüreyim falan ama bir bu ülkeden henüz akp'li olacak kadar nefret etmiyorum ve en önemlisi midem kaldırmıyor bu kadar kepazeliği.

  buradan iktidara sesleniyorum lütfen biraz daha eli yüzü düzgün politikalar yapın bizim de mağduriyetimiz giderilsin.
 • tamam chp'ye oy vermekten çekiniyorsun, anlayabiliyorum.

  e onca bıktığın şeyi yazmana rağmen akp'ye oy vermeye niye devam ediyorsun? ona da oy verme madem? bin tane parti var baraj altı kalan. hiçbiri mi sana uymuyor? evet başka partilere oy verirsen muhtemelen oyun boşa gider ama en azından sevmediğin partiyi de güçlendirmemiş olursun. hem akp'yi sevmiyorum hem de oy vermeye devam ediyorum. e ne anladım o işten? gerekirse boş oy at ama sevmediğini de güçlendirme.

  bunu akıl edemediğini sanmıyorum. amacın sadece trollemek bence.
 • bir gün de mağdur olmayın be amınoğulları. bir gün de omurganız olsun be amınoğulları. ülkenin anasını siktiker hala muhalefet yüzünden akpye vericem diyor ya. bu saatten sonra oy vermezsen en adi orospu çocuğusun.