şükela:  tümü | bugün
  • başlık altlarına yazdıkları yorumlardan anlaşılan durumdur. bu kafayla giderlerse erdoğan daha çok seçim kazanır. zira her yaptıkları seviyesizlik erdoğan sevgisini artırmasa bile kendilerine olan muhalefeti kemikleştirmektedir. kendilerinin aydın karşıdakinin göbeğini kaşıyan olduğunu söyleyenler, bira göbeklerini kaşıyarak küfürler etmek yerine aydınlığın gereği olan aydınlatmayı yapsalar durum belki kendi adlarına değişecektir.
  • (bkz: doların 6.5 tl olmasının sebebi muhalefetin küfürbaz olmasıdır)
    muhalefet bir kişi olarak küfürbaz olduğum ve doları 6.5 tl yaptığım için özür dilerim.
    ülkeyi batırdılar. adam hala gelmiş benim ağzımın bozukluğuna laf ediyor.
  • bir çoğu demek daha doğru olur.
  • bu kadar orul orul orospu çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?
  • normalde küfür etmeyi sevmem. onaylamam da.

ama bu kadar kalın kafalılık, bu kadar aymazlık, bu kadar cahillik, bu kadar iki yüzlülük, bu kadar utanmazlık, bu kadar karşısındakini salak yerine koyma, bu kadar puştluk karşısında ben bile dayanamıyorum artık.

küfür bari etmesem kendimi kesicem sinirden.
  • muhalifinin de en az iktidar yandaşı kadar hatta belki daha fazla aptal olmasından kaynaklı gerçek. azıcık daha bilgili olmaları bir şey değiştirmiyor. şu ülkede 16 yıldır olup bitende, iktidarın hiç bir ahlaki değer taşımayan hırsları kadar, muhalefetinin akıl fukaralığının da etkisi kocaman. hala o kutuplaştırıcı politikalara yağ sürüyor, hala halkın en hassas noktalarına iğneler batırıp bir de desteklenmeyi bekliyorlar.

aslında şu muhaliflerin nike sürülecek aklı olsa da en azından büyük hatalarının farkına varabilmiş olsalar; akp iktidarı, bu ülkenin avantajına bile çevrilebilinirdi. ama 16 sene sonra bile en ufak pozitif değişim rüzgarına koltuğu, gücü, rantı kaptırmamak aşkına nasıl kapıyı kapattıklarını gördük.

bir yerde o da iyi oldu, aslında her birimize işin tamamen bizde bittiğini çok güzel şekilde gösterdi ama biz severiz bir bok yapmayıp ağlamayı, başkasına saldırmayı (:
  • nush ile uslanmayanı etmeli tekdir. tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir demiş ziya paşa.

yalnız muhalif kesim, eğitimli, okumuş olduğu için genelde kaba kuvvete başvurmaz, bu yüzden küfretmesi normal.

bir zahmet de ilk söylediğimizde bir şeyleri anlayıverin.
  • "bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz.. lan bu kadar orospu çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?"

edit: hatırladığımı yazmıştım. edward arkadaş sağolsun, uyardı.
  • kusura bakmayin da bu memlekette göte göt denir. bu memleketin icine eden tarikatlari, seyhlerini, onlari destekleyen her turlu siyasi olusumu, onlarin cocuk tecavuzcusu muritleri ve derneklerini nasil anlatirsin baska!

kufrettigimiz partinin dernegi erkek cocuklarina tecavuz ediyor(du) lan su ulkede. iktidar olduktan sonra memleket hic olmadigi kadar kotu durumda, hirsizlik-cinayet top yapmis durumda. nasil anlatalim sizi cicekle bocekle mi dangalak?

seviyesiz olma durumuna gelince, ben suana kadar herhangi bir siyasal parti (mhp, dsp, chp, anap..) ve onun destekcilerinde, suanki hukumet partisinin siyasetcileri ve destekcileri kadar seviyesizlik gormedim.
  • sinirleri bozulmuş psikopatolojik vakaların hâlâ hezeyanlarını burada bile kusmaya devam ettikleri başlık. on altı yıldır kaybettikleri seçimlerden dolayı sinirleri bozulmuş olduğu için anlayışlı olmak lazım bu küfürbazlara.