şükela:  tümü | bugün
 • son zamanlarda ülkemizde yaşanan olayların özetidir. seçim yolu ile iktidara gelemeyeceğini farkeden muhalifler özellikle ana muhalefet partisi eliyle kutsal değerlere saldırılar düzenliyor. bizzat muhalefet partisi yöneticileri halkı galeyana getirmenin peşindeler. bu provokasyonlara karşı tüm varlığımızla devletimizin yanındayız. bir ekip saldırıları düzenliyor, bir ekip de sosyal medyada yayıp, savunmasını yapıyor. ekşi sözlük'te ezana yapılan saldırıların altına yazan chp'li entrylerini dikkatle okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınız.
 • (bkz: siktir mal)

  t: trollerin kendi zavallı provokasyon girişimlerini chp'ye yıkma çabası.
  bu arada camiden dinden falan da elinizi çekin. biz bilmiyor muyuz, sizin tek kutsal değeriniz reisiniz.
 • bu ülkede kutsal değerler muhalifler sayesinde ayakta...
  ticarete, siyasete alet eden kim...
  muhalif adamların itibarını yıpratmak için bula bula (o da yalan yanlış) yok kaçak balkonu kapatmış, yok bahçe duvarı komşuya taşmış.
  yok başka malzeme!..
  çünkü adamlar senden benden daha namuslu, daha dürüst...
  kala kala ne kalıyor?
  yok terörle işbirliği, yok fetöcü, yok kutsal değerlere saldırı...
  ne oldu beka sorununa?..
  böyle yaygaralarla, dedikodularla ekonominin çatır çatır çatırdadığını, dibi bulmakta olduğunu gözlerden kaçıramazsınız.

  elinizin altında yargı var.
  belgelerinizi, delillerinizi koyarsınız savcının, hakimin önüne; suçlu olduklarını kanıtlayabilirsen kanıtlarsın:
  kanıtlayamazsan susarsın...
  öyle yaygarayla, palavrayla, karalamalarla siyaset yapmak toplumdaki birliği, dirliği bozar; birbirine olan güveni, saygıyı zedeler.
 • ülkelerin kutsal değeri falan olmaz en fazla milli ya da tarihi değeri olur. çünkü ülkelerin dini olmaz bireylerin olur. ve devlet insan hak ve özgürlüklerinden dolayı bunu korumakla yükümlüdür. mağduruz edebiyatınız bittiyse bana müsaade.
 • her fırsatta yaptıkları şey. daha once de defalarca gördük. 15 temmuzda sela okuyan muezzinlere saldirmislardi. savcılıkta yavru köpek gibi ifade verdiklerini hatırlıyorum. bu anlayış üniversitelerde kızların başlarını zorla, şiddet kullanarak açmaya çalışan zavallılarla aynı kişiler, onların çocukları. bu tutum firavun tutumudur. ve bu firavunlar azımsanmayacak kadar coklardir.
 • "kutsalını sikeyim değerlerin de götünde patlasın" dediğim hede. muhalefetmiş. eranda sokakta okulda her yerde bütün bir toplumu ve tüm insanları islam yalakalığına mecbur tutma girişiminin hiç suçu yok hep masum bir eylem bu. bu cümle zaten kutsalların iktidarın tekelinde olduğu itirafında bulunyor kutsallar ne ara partizan hareketlerin aracı oldu lan? bana göre bütün çağlar boyunca zaten sorun bu. ama müslümana göre ve dindar birine göre asla hiç kimse böyle cümleler kurmamalı kutsallarla siyaseti karıştırmamalı kutsalların hamisi rolüne bürünmemelidir. siktiğimin aktrollleri.
 • dombralar camilerden çalınır iken birşey yoktu halbuki.
 • bizzat kendi gerçekleştirdikleri provokasyonları muhalefete malederek karışıklık çıkarma çabasındaki pelikan terör örgütü militanı mayışlı aktrollerin sözlük semalarındaki dezenformasyonudur, kara propogandasıdır.

  bariz bir şekilde 5237 sayılı türk ceza kanununun 216. maddesi kapsamında değerlendirilmesi icap eder, demokratik seçimler yoluyla sırtlarını yasladıkları siyasi parti iktidarı yitirdiğinde kaçacak tavşan deliği dahi bulamayacaksınız. deşifre olacak, yakalanacak, yargılanacak, hüküm giyerek bir daha gün güneş yüzü göremeyeceksiniz.

  edit: ayrıca ilgili entry'leri ve sahiplerini yasal gerekçesini de belirtip ekşi sözlük preator ve moderatörlerine "şikayet" butonu aracılığı ile paslamaktan geri durmayın. eğer ki sözlük bu kara propogandaya, dezenformasyona, provokasyona sessiz kalırsa ve daha da fenası bu provokasyonlar nedeniyle muhalif cenahtan tek bir kimsenin dahi can ve mal güvenliği tehlikeye düşerse işte o vakit ekşi teknoloji ve bilişim a.ş. sahipleri ile kendilerine bu konu hakkında bildirim yapıldığı halde aksiyon almayan preator ve moderatörler de yasa ve kanun önünde ziyadesiyle zan altında kalacaklardır.

  (bkz: 6-7 eylül olayları)
  (bkz: maraş katliamı)
  (bkz: çorum katliamı)
  (bkz: sivas katliamı)
  (bkz: gazi mahallesi katliamı)
 • seçimle gideceğini anlayanların bir yerlerinden element uydurdukları düşünceleridir.