• ülkelerin kutsal değeri falan olmaz en fazla milli ya da tarihi değeri olur. çünkü ülkelerin dini olmaz bireylerin olur. ve devlet insan hak ve özgürlüklerinden dolayı bunu korumakla yükümlüdür. mağduruz edebiyatınız bittiyse bana müsaade.
  • bu ülkede kutsal değerler muhalifler sayesinde ayakta...
    ticarete, siyasete alet eden kim...
    muhalif adamların itibarını yıpratmak için bula bula (o da yalan yanlış) yok kaçak balkonu kapatmış, yok bahçe duvarı komşuya taşmış.
    yok başka malzeme!..
    çünkü adamlar senden benden daha namuslu, daha dürüst...
    kala kala ne kalıyor?
    yok terörle işbirliği, yok fetöcü, yok kutsal değerlere saldırı...
    ne oldu beka sorununa?..
    böyle yaygaralarla, dedikodularla ekonominin çatır çatır çatırdadığını, dibi bulmakta olduğunu gözlerden kaçıramazsınız.

elinizin altında yargı var.
    belgelerinizi, delillerinizi koyarsınız savcının, hakimin önüne; suçlu olduklarını kanıtlayabilirsen kanıtlarsın:
    kanıtlayamazsan susarsın...
    öyle yaygarayla, palavrayla, karalamalarla siyaset yapmak toplumdaki birliği, dirliği bozar; birbirine olan güveni, saygıyı zedeler.
  • dombralar camilerden çalınır iken birşey yoktu halbuki.
  • muhtemelen bayram ikramiyeleri hesaplarına yatan aktrollerin, yargılanmaya başlamadan önceki son çırpınışları
  • seçimle gideceğini anlayanların bir yerlerinden element uydurdukları düşünceleridir.
  • muhalefetin böyle hareketler yapmasının partiye ne faydası olur biri bana anlatabilir mi?
  • basligi acan vucut ifrazati akraba evliligi galiba

amk mali muhalefet hangi kutsal degere saldirmis sen madem iktidar destekcisisin o kutsal degerlere saldiran orospu cocuklarini yakalasaniza

muhalefet senin gibi zevksiz sikis mahsulu insanlarin beyninde 100 senedir hep kutsal degerlere saldiriyo yok camiyi ahir yapti yok camide bira icti

hassiktir lan
  • darbe söylentisiyle halkı konsolide etmek yemedi; kutsaldan yürüyelim arkadaşlar.
  • trolü beslemek gibi olacak ama başlık halihazirda gündemin en tepesinde gözüküyor. elinde ne bir kanıt, ne bir somut olgu olmadan boş keseden sallanan dayanıksız iddia.

böyle provokasyon başlıklar açınca ne geçiyor elinize, çok merak ediyorum.
  • avmleri açıp camileri kapat, sorarlarsa kutsalıma geldi dersin.
hesabın var mı? giriş yap