şükela:  tümü | bugün
  • tamam anladık ortada devlet yok. dolar olmuş coni moni.

sürekli konuşan erdoğan bi yerlerde saklanıyor. damat 11 deki toplantıyı 14.30 a erteledi, hükümet görevlileri yok, zaten onları yayınlayacak kanal da yok falan filan da; muhalefet nerede?

yahu memleketin en kötü anında ortada yoksunuz, neden yoksunuz?

konuyla alakalı söyleyecek iki kelimeniz yok mu ya sizin?

16 senedir bu ülkede oy kullandığı için utanan bi ben mi varım acaba?
  • kılıçdaroğlu ve chp'yi muhalefet sanmak kadar hayret verici değildir.
  • ölü olan bir muhalefetin taklit yapmasına gerek yok zaten .
  • saçma sapan bir beklenti.

bunu da mı muharrem ince ile kemal kılıçdaroğlu yaptı? napacan muhalefeti?

muhalefet ne yapabiliyo ki bundan sorumlu olsun. iki elleriyle bi siki doğrultamadılar senelerdir. biraz doğrultur gibi oldular esasında son seçimde, onda da el sikiyle gerdeğe girecektik, giremedik dediler.

beklemeyin siz. o gemi gelmez.
  • hangi muhalefet? şeklinde cevaplanması gereken tespittir. ülkede gerçek ne kadar muhalefet varsa yok edildi, hükümetin işine yarayan balon muhalefetler de halen paşalar gibi yerinde duruyor.
  • çıkıp periscope canlı yayını bile yapamazlar! şu an.
  • ne muhalefeti meclis bile rafa kalkmış, adam hala muhalefet nerede diyor. kek adam rejimi böyle bir şey işte.
  • sadece ve sadece allah belanı versin kılıçdaroğlu diyorum, gidip kendini yakmalısın meclisin önünde gerekirse ortalığı öyle ayağa kaldırmalısın ama sen zavallı adam küçük insan koltuk derdindesin. gözümde herhangi bir akp yöneticisinden farkın yok.
  • yok yanlız değilsiniz. seçim gecesi sonrası soğudum tek twitle kaybettik denmesinden.
    amaçları işleri güçleri ana muhalefet yani chp genel başkanlık koltuğuymuş.
    dertleri memleket meselesi sevdası değil.

kedi köpek modunda lar memleket yangın yeri.
    birbirlerini yemekten başka dertleriyok
    birdaha ne oy alırlar benden nede gözümde adamdırlar.

düşmüşlerdir.
  • herkes benim soracağım soruyu sormuş zaten.