şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ferhan şensoy un şubat 2013'te vizyona girecek olan filminin adı.
  bursa'da çekilen filmde başroldeki şensoy'a, ferdi altuner, türkan kılıç ve cansel kula gibi isimler eşlik ediyor.
 • konusu; "turistik bir kasabaya hiç turist gelmemesinden dolayı kasaba halkı, belediye başkanını protesto eder. bunun üzerine belediye başkanı da* çeşitli yöntemlerle kasabaya turist çekmeye çalışır ve olaylar gelişir," şeklinde özetlenebilecek olan, yapım aşamasındaki ferhan şensoy filmi.
 • senaryo yazarının ve yönetmeninin kim olduğunu bilmediğim, başrolünü ferhan şensoy'un üstleneceği filmdir. ilk bilgilere bakılınca; cast biraz zayıf gibi duruyor fakat sayın şensoy'un boktan bir senaryoya -eyvallah demeyeceğini düşündüğümden içim rahat.
  ha diyecek olursanız; (bkz: şans kapıyı kırınca) , başımı öne eğerim hafız.
 • seyfi şahin ve kasım uçkan filmin senaristleridir...
 • canlandıracağı karakterin bir sahil yerleşkesinin muhalif belediye başkanı olmasından mütevellit, beni "acaba bir osman özgüven çağrışımı mı olmuş ferhan şensoy'da" diye düşündürmekte olan film.

  ferhan şensoy, oyunlarında da, yazılarında da suyu bedava dağıtan dikili belediye başkanı (eski) osman özgüven'e sıklıkla değinmekte idi. bana öyle gelmektedir ki, bu çağrışımla da rolü kabul etmiş olmalı.
 • mayıs ayında vizyona girecekmiş.

  "... ‘muhalif başkan’ için söyleyebileceğimiz son söz; hızla yaygınlaşan hollywood özentisi yaşam standartlarına sahip karakterlerle film ve dizi geliştirme modasının aksine, cnm film’in eski türk filmleri tadında bir yapım ortaya koymaya soyunmuş olduğu! içeriğine aşkı katmayı da ihmal etmeyen ve samimi, sıcak bir aile filmi havasında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan ‘muhalif başkan’ın farkını fark ettirmekte ne derece başarılı olduğunu ise mayıs ayındaki vizyonun ardından göreceğiz."

  kaynak

  bir de şöyle bir kamera arkası videosu mevcut, fragman niyetine artık.
 • her zaman olduğu gibi, sokakta aniden afişle göz göze geldiğimde bi süre donduğum adamın oynadığı film. kendisiyle yaşadığımız bi küçük gerginlikten midir* bilemedim ama yine aynı şey oldu.
  vardır ferhan şensoy'la böyle manidar bakışmalarım. nedenini çözemesem de, böyle geldi böyle gider.
 • benim için kısaca "film adı+dvdrip" yazıp aranmaması, para verilip izlenmesi gereken bir filmdir.
 • fragman üzerinden atıp tutarsam: uyduruk şensoy filmleri serisinin son halkası. bu tür saçma hikayeleri kendileri komik buluyor mu acaba merak ettim.
 • hayatımda izlediğim en kötü film. yönetmeninden oyuncularına, senaryoya kadar hepsi berbat. ferhan şensoy'un hatrına gittim ama böyle iğrenç bir "video" izlememiştim hayatımda.

  yorucu bir hafta geçirdim, kallavi bir vizeden çıktım, canım zaten yarıya inmiş, gideyim de kafa dağıtayım diye düşünmüştüm ama salondan canım çeyrekte çıktım.

  çıktıktan sonra "bu ne amk bu insanlar oturup izlemiyor mu yaptıklarını? ferhan şensoy bunca yıllık oyuncu, öncelikle böyle bir senaryoyu nasıl kabul eder; sonra, izleyip ulan biz ne yapmışız, siktir edin yayınlamayalım bunu nasıl demez? belki de son filmi olacak, böyle bir şeyi nasıl adına yakıştırır?" diye söylendim. şimdi öğrendim ki adam galasına bile katılmamış. bence montaj bittikten sonra da izlememiş olmalı.

  kavuğu da vermesin kimseye. bana verse almam bu filmden sonra.

  sakın ola gitmeyin. paranıza, zamanınıza, en önemlisi canınıza yazık.

  ben can toplamaya gidiyorum.